reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

ja taką (tiny love) na allegro używaną kupiłam, chyba za 50 zł. prałam i kolory są lux :-)
 

Załączniki

  • Kopia fotka 223.jpg
    Kopia fotka 223.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Wczoraj przyszedł nowy wózeczek dla Fionki. Oto on:

b003c8022c884c69med.jpg


Rozkłada się zupełnie na płasko, więc możemy już teraz go używać. :-)
Nathalie strasznie podoba mi się ten wózeczek..szukałam go w Polsce ale się nigdzie nie natknęłam..a chce kupić inną spacerówkę..sprzedam całego JETa oprócz fotelika i kupię spacerówę..bo stelaż od jeta waż chyba tonę..jak mam go targać po schodach to aż mi się nie chce na spacery wychodzić:sorry:
Znalazłam coś takiego tylko nie wiem czy na płasko się rozkłada..wysłałam maila do sprzedającego..jak będzie się rozkładał to chyba go kupimy:)
http://www.allegro.pl/item616487761_ultralekka_spacerowka_lira_4_4_kolory_nowosc.html
 
Ewelinka przyznaję, ze ten nasz wózek jest po prostu bombowy! Jestem z niego mega zadowolona!!! :-)

Ten, który pokazałas raczej nie rozkłada się na płasko, i widzę, że nóżek tez raczej nie można podnieść. Plus to że lekki i ma duży kosz. :happy:
 
ja kupiłam na allegro (jak wszystko), bardzo jestem zadowolona, młoda ją uwielbia, szczególnie wiszącego kotka, który gra :) cena była cos koło 130 zł z tego co pamiętam :)
 
Ewelinka przyznaję, ze ten nasz wózek jest po prostu bombowy! Jestem z niego mega zadowolona!!! :-)

Ten, który pokazałas raczej nie rozkłada się na płasko, i widzę, że nóżek tez raczej nie można podnieść. Plus to że lekki i ma duży kosz. :happy:
no tak babka mi napisała, że nie rozkłada się na płasko.. nie ma takiego wózka, który spełnia moje wszystkie wymagania..a ten Twój jest super..a dużo za niego płaciłaś??
 
Płacilismy 160 funtów + 18 wkładka, ale taki sam tylko z dwoma kółkami z przodu Luna Mamas & Papas był w promocji za 140.

ProductImageTemplate


O, widzę, ze promocja się skończyła.
 
reklama
Do góry