reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

Ja jeszcze dodam do tego ,że jak będę musiała iść na chwilę na piętro to jest to jak najbardziej rzecz niezbędna ;-)... mam tak samo jak larkaa...kominek , schody itp.
Dla mnie jest na plus... ale gdybym mieszkała w bloku ....to może i bym nie kupowała:tak:
 
reklama
Ja jeszzce dodam,ze jak maluszka sie odchowa troszeczke i chce sie gdzies wyjsc i podrzucic dziecie do rodzicow to kojec tez sie sprawdza:tak:No i wyjazdy wakacyjne;-)
 
Ja jeszzce dodam,ze jak maluszka sie odchowa troszeczke i chce sie gdzies wyjsc i podrzucic dziecie do rodzicow to kojec tez sie sprawdza:tak:No i wyjazdy wakacyjne;-)

dokładnie !!!
ja planuję w sierpniu powrót do pracy i kojec bardzo mi się przyda. Dodam, że mam trzy koty i wolałabym aby zabawki nie leżały bezpośrednio na podłodze.
 
dokładnie !!!
ja planuję w sierpniu powrót do pracy i kojec bardzo mi się przyda. Dodam, że mam trzy koty i wolałabym aby zabawki nie leżały bezpośrednio na podłodze.

Zapmarta a masz moze jakies zabezpieczenie na lozeczko zeby koty nie wchodzily? jest w ogole z tym jakis problem pytam bo teraz Gabrys bedzie mieszkal z 2 kotami i troszke sie martwie jak to bedzie :happy:
 
Pamiętacie moją sukienkę do chrztu? Wczoraj w koncu przyszła i co się okazało? że ma ogromną pożółkłą plamę z przodu!!! :wściekła/y: Mam nadzieję, że baba odda mi kasę! Muszę kupić inną, tym razem kupuję nową, żeby się nie naciąć drugi raz. Sprawdza się przysłowie - oszczędny traci dwa razy. :wściekła/y:
 
Nathalie - a w opisie coś wspomniała o tej plamie?
Ja też się teraz nacięłam na aukcji. Kupiłam matę edukacyjną a przyszła zeszmacona mata :-(
 
reklama
ana, przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, nie zauważyłam:zawstydzona/y:
nie da się odseparować kotów od dzieci, ale tak naprawdę koty moje nie są zainteresowane Karolkiem na tyle, aby włazić do niego do łóżeczka czy do wózka jak leży. Ogólnie nie wykazują większego zainteresowania małym człowiekiem. Nie obawiaj się i na siłę nie odganiaj kotów, daj im zapoznać się z nowym zapachem a zobaczysz, że dadzą sobie spokój.
 
Do góry