reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy -dla nas i dla lutowych pociech

reklama
a to szafa z ubrankami :)
 

Załączniki

  • 100_3183.jpg
    100_3183.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 50
  • 100_3184.jpg
    100_3184.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 45
Kraf jestem pod wrazeniem :tak: super ze juz masz przygotowana szafke.
my musimy jeszcze dokupic komode aby ciuszki malej bylo gdzie poukladac:baffled:

a niania elektroniczna przy Zuzi takze mi sie przydala jak jeszcze mieszkalismy w domku z pietrem. teraz jestesmy na jednym poziomie wiec raczej poki nie zmienimy miszkania mi sie nie przyda. ale mam
 
Wow..Kraf..super to wyglada, no i sporo Ci sie tego zebralo..a i widze tez, ze Krzys bedzie mial rozowa wanienke:tak:

Nathalie wlasnie nad Braunem mysle, no i chyba do uszka jest najpraktyczniej, pomiar trwa jakies 2 sekundy. Tylko ta cena:szok: No nic, zakup termometra i tak odkladam na troche pozniej.
 
ja kupiłam smoczek termometr, ale nie czytałam o nim zbyt dobrych opinii. Jak będzie potrzebny i ten nie zadziała to M podjedzie do apteki, a mam nadzieje, że nie będzie potrzebny wcale i okaże się to wydatek na zapas.
 
a ja zamówiłam tego JETa:tak: moja przyjaciółka ma i bardzo sobie chwali..a nie wiem czy pamiętacie, że to od początku był mój typ tylko potem ten chicco tak mi namieszał..a bolder też fajny tylko ta cena:sorry2: a myślę, że dzidzi to bez różnicy czy będzie jeździła wózkiem za tysiąc czy za dwa tysiące:) najważniejsze, że lekki, różowy i bardzo mi się podoba:) zamawiałam na bobowózki..któraś tam zamawiała?? bo nie wiem po jakim czasie dojdzie?? tam pisze, że niby to trwa 24h..ale chciałam zapytać jak to faktycznie wygląda??
 
a ja kupilam termometr dla dzidzi elektroniczny i zle mierzy ;/ Zla jestem ;/ Pieniadze poszly w bloto. Kupilam go w Rossmanie.
 
Dziewczyny, proszę o radę. Nie wiem czy kupować laktator, a jeśli tak to jaki ręczny czy elektryczny? Który polecają położne - Medela, Avent czy jeszcze coś innego?
Większość rzeczy już mam, część płynie w paczce z USA (moja przyjaciółka zrobiła nam zakupy na wyprzedażach), drugą część muszę zacząć prać i prasować:-(
Pościel dziś zamówiłam na allegro, fotelik samochodowy Maxi Cosi kupiliśmy już jakiś czas temu używany, ale w bdb stanie:), wózek wybrany - Maxi Cosi Mura, zakup nastąpi po narodzinach Malutkiej:)
 
reklama
a ja zamówiłam tego JETa:tak: moja przyjaciółka ma i bardzo sobie chwali..a nie wiem czy pamiętacie, że to od początku był mój typ tylko potem ten chicco tak mi namieszał..a bolder też fajny tylko ta cena:sorry2: a myślę, że dzidzi to bez różnicy czy będzie jeździła wózkiem za tysiąc czy za dwa tysiące:) najważniejsze, że lekki, różowy i bardzo mi się podoba:) zamawiałam na bobowózki..któraś tam zamawiała?? bo nie wiem po jakim czasie dojdzie?? tam pisze, że niby to trwa 24h..ale chciałam zapytać jak to faktycznie wygląda??

na allegro nie ma taniej?
poszukaj na ceneo.pl
 
Do góry