reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mamy i przygotowania torby do szpitala.

Sylvietto pewnie masz racje, z tym, ze Anita kosztuje conajmniej 3x tyle a 200 pln na stanik to mi zdeka szkoda :-) ... no i mnie się marzyły koronki a Anity (ofkoz nie wszystkie) w większości są gładkie...
Asharea
Biustonosz ALLES Mama Monica do karmienia 90E ekri (716347506) - Aukcje internetowe Allegro

Biustonosz ALLES Mama Mimosa do karmienia 90E (725820236) - Aukcje internetowe Allegro
:-D:-D:-D Ten piewrwszy kupiłam i ja :-D:-D Coby się troszkę chociaż bardziej kobieco przy tym karmieniu czuć... a nie tak jakoś... dojarkowo...:-D
 
reklama
Kingus dobre pytanie:tak::tak: Ja teraz raczej paseczka sobie nie robię bo po prostu nie widzę absolutnie nic (straciłam kontakt z bazą:-):-):-):-))
 
ja dziś zaczęlam się pakowac, w końcu to prawie 35 tydzień... ale sporo mi jeszcze zostało do dopakowania... Nie chce wywoływać wilka z lasu;-)
 
ostatnio w kawa czy herbata radzi ginekolog mówił żeby absolutnie się nie golić bo dochodzi do mikrouszkodzeń skóry i w razie cc to lepiej jak oni sami sobie ogolą.
Tez to ogladalam;-)
Tu w UK wogole nie wymagaja golenia ani nie robia lewatywki,chyba ze kobieta przez ostatnie dni miala spore klopoty..w toalecie.Twierdza ze organizm sam sie przygotuje:tak:
 
reklama
Do góry