reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

reklama
obiecane zdjęcia "mini łóżeczka":
Zobacz załącznik 420256Zobacz załącznik 420257Zobacz załącznik 420258

jakość wykonania (w skali 1-5, ocena wg mojego męża;): 4+ . Jest na prawdę nieźle spasowana, fajna kolorystycznie (wzieliśmy kolor Teak) i idealna do naszej sypialni ;) nie zagraci jej, a na parę pierwszych miesięcy spokojnie wystarczy.

Nie rozumiem tylko czemu kołyski robią długie na 90cm a szerokie na 40.. Powinno być długie max na 80 a szerokie co najmniej 50 :) byłoby badziej funkcjonalne i chyba na dłużej by wystarczyło.. :)

ladnie!:tak:
 
Maruusia super .. aż mi się przypomniało że jak Borysek się urodził też były jakieś mistrzostwa i tatuś z nim oglądał ( tzn Tatuś oglądał a Borys spał mu na brzuchu :-))
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie w kwestii ilosci poszczegolnych ubranek jakie beda potrzebne maluchom. Ja wiem, ze tego nigdy za wiele ale nie che przesadzic :) Po ile sztuk macie np spiochów albo pajacyków, bodziaków? No i w jakich rozmiarach. Czy mylsicie ze po 10 szt na poczatek wystarczy?
Dzieki :)
 
Do góry