reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Mamy i Dzidzi

dziewczyny wiem, że Wy już macie tak dużo rzeczy dla Maleństwa, ale ja się strasznie jaram moimi pierwszymi zakupami to wstawiam fotki:-)
body i kaftanik.jpgręcznik kąpielowy i pieluszki.jpgzestawik do szpitala.jpg
a przewijak na łóżeczko chyba też kupię :-)
 
reklama
dostalam maila ze Pani wyslala wczoraj moja pierwsza paczuszke z ciuszkami wiec jak tylko dzis przyjdzie podziele sie :tak:...juz nie moge sie doczekac.

A tak apropo ciuszkow to chcialabym meza wyciagnac na male zakupy dla mnie dzis lub jutro z rana...ale czy sie zgodzi...:-)
 
Perelandra sliczne takie malutkie

Ja wczoraj zakupilam sobie dwa biustonosze z ktorychy jestem mega zadowolona, przymierzalam tez do karmienia hmm ale piersi sie troszke rozchodzily na boki dziwi mnie ze triumph ma tylko dwa modele taki pushap i mieciak .Ja wstane zrobie zdjecia zakupow dla malej i wygrzebie skarby ktore podostawalam i moja mamcia juz ostro szaleje.

Moja tesciowa jest pzeciwna zakupom przed porodem .Ja wole byc przygotowama miec wszystko.Bo obawiam sie ze jak bym wyslala M do kupilby cos innego jak to chlop.
 
ja nie mam jeszcze nic. Tak sobie myslalam, ze najrozsadniej bedzie sie zabrac za zakupy w styczniu..:/ ale teraz sobie uswiadomilam, ze po zmianach jakie szykuje rzad z poczatkiem 2012 roku wszystko bedzie znacznie drozsze! VAT na artykuly dzieciece wzrosnie z 8% do 23% tak wiec chyba nie ma na co czekac..:/ za ok. dwa tyg lece na konkretne zakupy. A najgorsze, ze zielonego pojecia nie mam jaki wozek, jakie lozeczko etc. W ogole nie mam jakiegos takiego zmyslu do takich zakupow.
 
reklama
gagucha - jeśli masz możliwośc, pochodź po sklepach, wypytuj sprzedawców, próbuj wózków, przeglądaj allegro.. Samo Ci się ułoży co potrzebujesz i jakie :tak: Ubranek żadnych nie dostaniesz od rodziny/znajomych? popytaj, czasem ludzie na prawdę z chęcią się pozbędą worków po -już teraz starszych - dzieciach :) a można sporo zaoszczędzić. No i polecam allegro dla "pierdółek" i większych spraw higienicznych czy innych... (sprzedawcy tacy jak rodzyneczki, r_p77 -> od nich wszystko można kupić za jednym zamówieniem)
 
Do góry