reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

reklama
Piękne macie łupy :)
Widziałam że temat pościeli się znów przebił i mam pytanie już do obecnych mam. Jak to jest z tymi poduszkami przy noworodkach? No bo komplety pościeli są z płaskimi poduszkami. A słyszałam że noworodki śpią całkiem na płasko. Od kiedy można taką płaską podusię podłożyć dzieciaczkowi?
 
Moje lidlowe łowy (bez fiskarsa [emoji23] )
1502706222-aaaaaa.jpeg
1502706231-aaaaaa.jpeg
1502706241-aaaaaa.jpeg
1502706251-aaaaaa.jpeg
1502706257-aaaaaa.jpeg
1502706263-aaaaaa.jpeg
Jakie fajne,słodkie,misiowe bluzy:tak:
W ogóle fajne macie w lidlu w Polsce oferty dla maluszków.
Mi właśnie mąż pokazał gazetkę i pierwszy raz są i jakies ciuszki tu,nie za dużo,ale coś.Jutro się wybiorę i zobaczę co tam maja :huh:
 
Miała może któraś styczność z dada new born? Jak córka była mała to nie było tych malutkich całkiem a jestem ciekawa opinii.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
IMG_3648.JPG
Ja dzisiaj byłam w lidlu tu u nas i były ciuszki,ale już duże rozmiary wszystko co fajne wiec tylko jedna pidżamkę kupiłam i skarpetki z h&m jak wracałam z zajęć :-) :)Mąż się śmieje,że teraz jak do szkoły chodzę to codzień będę coś przynosić,bo przechodzę przez galerie zawsze :-D
 

Załączniki

  • IMG_3648.JPG
    IMG_3648.JPG
    648,2 KB · Wyświetleń: 517
Do góry