reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
Ida- super:-) podziel sie potem doswiadczeniami ok?;-) powodzenia na kursie:-)

Kkasiulka- akurat mamy bardzo cieple mieszkanie, jakies 26 stopni plus akurat bylismy w trakcie przygotowan do kapieli:-) zrobienie fotek zajelo 2 minuty hehe. Zazwyczaj mala spi w body z krotkim rekawkiem i pajacyku, bo sie rozkopuje w nocy z kocyka( pizamki mam z zakrywanymi lapkami),albo w body i spiworku, pasjami nie cierpi skarpetek;-)Czesto kangurujemy , wtedy nakrywamy sie z nia kocykiem:-) Sprawdzam jej karczek i wiem czy jej cieplo czy zimno:-)
 
Moja Julka ma cały czas prawie zimne rączki.
Sanya- Julka też spi w bodach na krotki rekaw i w pajacyku. Przykrywam ją kocykiem. Nie mo mowy o spiworku czy rozku, bo Jula uwielbia sie rozkladac w lozeczku, nie lubi ciasnoty:-D My też mamy bardzo gorace mieszkanie. Czasami jest nawet 27 stopni:szok:
 
Mój Adaś to lubi być otulony czymś zauważyłam że lepiej śpi jak ma obok buzki cos przytulnego,rączki tez ma zimne ale ma rękawiczki bo się strasznie drapie i płacze wtedy czy wasze maluszki też tak maja ????????????bo mój ma tak ostre paznokietki że szok i kupiłam mu chyba z 5 par rękawiczek bawełnianych bo inaczej nie darady......
 
Przy Ani spiworek nie sprawdzil się w ogóle. Mała do dziś spi odkryta, a w mieszkaniu mamy zaledwie 21 stopni. Natomiat przy Michale śpiworek jest darem niebios;-). Ciepłolubny jest bardzo. Przy zmianie pieluszki bródka skacze:tak:.
 
Maja też jest bardzo ciepłolubna...Wiem, że piszą wszystkie gazety o tym karku, ale dla mnie najlepszą wyrocznią są właśnie te nóżki. Wiec jak ma śpiochy, czy pajacyk, to koniecznie musi mieć skarpetki. Dziś ma spodnie bez stópek, to musiałam jej założyć cieplejsze skarpetki.
Welonka - u mnie bez rękawiczek nie da rady. Maja ma je założone cały czas. Bardzo się drapie i tak łapie za buźkę. Pazurki już jej obcinałam kilka razy, ale sa bardzo ostre. Wczoraj mnie podrapała, po ręce, to odczułam jak bardzo to boli...
 
A ja teraz mam sprawe z innego tematu.
Kupiłam dzisiaj Julce spray do noska z woda morską z Nivea. Czy któras z was takie coś uzywa? Bo tam jest napisane, ze dopiero od trzeciego miesiaca:confused:
 
reklama
Do góry