reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
aniach- jakiś czas temu była o tym mowa, ale już nie pamietam, jai był jej finał. ja (w okresie grzewczym) używam do noska wody morskiej ringosol.
 
Na temat chusty - rewelka! Jeśli chodzi o zakupy, drogę z samochodu do szkoły i takie tam. W domu już nie taka rewelka, bo dziecko ma zasłoniętą buźkę. Trzeba też dobrze poszukać najlepszej pozycji dla dziecka, no wkładanie nie jest łatwe, ale tak czy siak, opłacało się, polecam!
 
Anaklim a jak ukladasz malego brzuszkiem do siebie czy boczkiem? Ubierasz dzidka jakos cieplej na wyjscia? U nas czasem taki ziab ze rezygnuje z chusty bo sie boje ze mala zmarznie.
 
reklama
Anaklim - dawaj fotki z Sasha w chuscie! Ciekawa jestem jak sie prezentujesz z ta chusta.

Ja na szybko kupilam nosidlo Premaxx a jak cos to dokupie jeszcze chuste. Ale potzrebowalam czegos szybkiego na wyjscia szybkie z psem.
 
Do góry