reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
U nas zdecydowanie będzie leżeć tyłkiem na ceracie. ;-) Bo 10x dziennie nowy podkład to ja dziękuję, bankructwo... A pamiętam że pierwszy demon to zawsze znaczył teren, pół sekundy bez pieluchy i mokro wokół. Chłopaki są w tym bezbłędne ;-)
 
To chyba chłopaki tylko tak moją, że osikują caś.;-):confused:
Bo moja Julka jest bardzo grzeczna przy przewijaniu i nie robi mi żadnych "psikosów":-D:-D
 
Ja podkłady do przewijania kupuję w Super Pharm po 7.49zł za paczkę tych Soft Seni i kupiłam też Belli te które ty masz Ewa, ale nie popatrzyłam za ile....

Pokrowiec frotowy z ceratką na przewijak już wywaliłam, bo młoda strzeliła takie kupsko, że się to nie chciało sprać nawet w 90 stopniach:-p a poza tym po każdym praniu cerata była mniejsza i mnie wkurzał więc wyleciał.Dziennie zużywam średnio 3 takie podkłady bo się już trochę wycwaniłam,ale mała ciągle stara się mnie zaskoczyć, więc tak to wychodzi póki co:-)
 
kasiaz - podłapałam Twój pomysł .. na połowie przewijaka jest ceratka ( taka cieńka - podkład do łóżeczka ) na to kłade ręcznik papierowy, żeby nie miał chłodno w pupe ) wczoraj uratowało to przewijak dwa razy ... dzięki ,,,,
 
O, ręcznik papierowy, super sprawa. U nas pierwszy leżał tylko na ceracie, mu tam nie przeszkadzało, wręcz sobie spał ;-) ale teraz spróbuję z ręcznikami, to dobry pomysł.
Na szczęście tylko pierwsze tygodnie jest problem, potem się reguluje termicznie i tak nie sika w kółko :-D Aniach - zdecydowanie chłopaki celują w tym niecnym procederze :tak::-D
 
O a ja sobie przypomnialam dzieki Wam o takich reczniczkach powlekanych. To sobie zakupie:tak:. U nas jakos akcesoria kosmetyczne nie szly w szalonych ilosciach. Podkladow kupilam moze ze trzy paczki w sumie. Jak je pocielam na mniejsze to wcale nie szly. Jedyne co to wata mi schodzila na tony. Duzo pieluch tetrowych mialam i jakos sie sprawdzaly.

Ale cos mi pamiec szwankuje chyba sobie zdjecia ogladne:-D, co mi jeszcze sie przyda.

No i moze jeszcze te muszle ogladne. Bo jednak wkladek to szlo mi duzo.:tak:
 
reklama
Do góry