reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Ale ja tak zrobiłam właśnie - wysłałam fotki, nawet ich okłamałam, napisałam, że zależy i na czasie bo mam termin na 25.08:)))) Żebym tylko nie wykrakała.....
 
reklama
Ja mam takie pytanko dotyczące pieluszek , jak dużo potrzeba najmniejszego rozmiaru , np. 1 Pampersa? Kupiłam belle new borna , z wycieciem na pępek a potem chce Pampersa tylko , którego 1 czy 2 , bo słyszłam że dla chłopców lepiej troszkę większe więc 2 bo ona jest jakos tak 3-6 kg, a 1 2-5 kg.
Podpowiedzcie plisss:tak:
 
ja mam te 3-6kg .. jakoś dziwne z tymi pieluchami pampersa bo te 2-5 są tylko w tych małych paczkach a te 3-6 w wiekszych wiec jak kupowałam to złapałam ta większą i nawet nie wiedziałm że jest różnica..
Ale też chętnie się dowiem...????????
 
Jak pójdziecie do sklepu typowo dziecięcego to na pewno wam doradzą, które lepsze. A powiedzcie co z przewijakiem- kupujecie czy nie??Bo ja właśnie się zastanawiam i analizuje wszystkie za i przeciw
 
BiałaDama - pisałas cos o selgros , pewnie tam bedzie najtaniej , ja kupiłam w makro i była spora różnica w cenie .. u mnie w markecie w promocji były za 39.90 a ja kupiłam w makro bez promocji za 34zł..
 
No własnie ze względu na zakupy pytam , bo chciałam kupic w Selgrosie i chyba jednak te większe, małe zawsze może mężulek dokupić a większe bardziej przyszłościowe ;-)
 
Albo weź sobie tą małą paczke tych 2-5 i większą troszkę 3-6 .. bo i tak tych pieluch na poczatku sporo schodzi .. ja nie pomoge ..bo wiem tyle co i Ty.. a doświadczone mamy nam sie gdzieś schowały :)
 
reklama
biala dama- ja kupilam wlasnie te pampersy 2 (3-6) na razie jedna pake 45 sztuk to na pierwsze dni przepyka;-) reszte bedzie dokupowac dumny Ojciec:-p

Mloda juz ponad 3 kilosy wiec wolalam wziac wieksze:tak:

kate- ja mam...kupilam komode z przewijakiem i na to przewijak w rozmiarze 75x80 cm..pasuje idealnie ale nie moge znalezc pokrowca wiec bede uzywac podkladow jednorazowych:-)
 
Do góry