reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Kate, mi przewwijak bardzo sie przydał i to na długo, warto nie jest to b wieli wydatek np. w Ikei, pieluch radze nie kupowac za wiele bo czesto na poczatku rozne uczulaja i droga prob i bledów dojdziecie do teog co wam pasuje.
 
reklama
co do pieluch pampersa- wg mnie te "większe" czyli 3-6 kg są znacznie wygodniejsze dla maluszka (szczególnie dla jego pępka)... 1 są sztywniejsze i mają kiepskie rzepy...

kate-
mi przewijak również bardzo długo służył:tak::tak: wygoda i dla malucha i dla mamy- szczególnie dla kręgosłupa:):)
 
Przewijak zdecydowanie tak :tak: U nas bardzo długo służył, mieliśmy nakładany na łóżeczko. Taki z pokryciem z ceraty i nic nie nakładaliśmy bo bankructwo (zawsze obsikał albo osrał, z kilkanaście podkładów dziennie by szło).
Pieluchy - zależy jak duża dzidzia, przy większej lepiej 2, przy chłopakach też lepiej 2, bo chłopaki generalnie przesikują mniejsze pieluchy szybciej niż dziewczynki. :happy:
 
Ja mam przewijak ale z racji , że mam również komodę to kupiłam bez usztywnionego dołu (te z usztywnionym dołem wiem ,że są bardzo przydatne na łóżeczka bo mają dodatkowe kółka, które zapobiegają przesuwaniu)...

Z pampersów - mam aktulanie dwie paczki new born , potem zamietrzam kupić juz większe...
Nie wiem jak u Was z dostępem do REAL-u, ale kuzynka mi powiedziała że bardzo często największe promocje są własnie w nim na "papmersy" i na to zwłaszcza na duże paczki...
 
Ja tym razem postawiłam na przewijak na wysokości, czyli ten wanienkowy. Zobaczymy jak się sprawdzi.
I potwierdzam informację o sikaniu chłopaków... To jak Kaj potrafił przesikać pieluchę, to historia... Gacie mokre, pieluszka sucha....
 
Ananklim - a byli w końcu po łóżeczko????

Nie żartuj:(
Wysłałam maila dzisiaj z pytaniem czy się dowiem kiedy zawita u mnie kurier, to mi pan odpisał, że żeby przyspieszyć reklamację to oni wyślą uszkodzony bok, tylko proszą żebym napisała, który to....
Wyjdzie na to, że Leah będzie spała w wózku.....
 
anaklim- no nie żartuj:szok: jesuśka, trzeba miec nerwy ze stali, żeby tam u was coś załatwić:no:

ja podobnie jak klajo, mam przewijak bez usztywnianego dołu na komodę... ślizgał się on trochę, więc P. dokupił w ikei takie napki, które utrzymują go w miejscu:tak::tak:
 
reklama
Do góry