reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
Mi się nie chce cykac foteczek ... bo plecki mnie bolą ale na ciuszkach nabyłam dwie sztuki spioszków, śliczna bluze z kubusiem puchatkiem, czapeczke , śliniaczek , aż za całe 12zł ..
Więc w arkadi powstrzymałam się od szaleństwa zakupowego:)...
 
Ja prawie nic nie kupowalam bo wszystko mam po grubachu, ale pranie i prasowanie juz za mna (tak w ogole to lubie prasowac):tak:Z rozpedu oprocz ciuszkow dla malej popralam i poprasowalam wszystkie firany w domu i pomylam okna
 
Sanya, Aniam - bardzo udane zakupki.
Ja tez kupilam kilka drobiazgow dla syncia. M.in. pierwsze meskie rajstopki i czadowa kamizelke w romby.:-) Jutro moze wejde do Mothercare i dokupie jeszcze w skarpetki w romby:-)

Anaklim
- a kiedy maja Ci wyslac nowe lozeczko? Czy dopiero jak to do nich dotrze?:baffled:
 
Łóżko mają najpierw zabrać, a potem przysłać nowe... Nie wiem jak im się to opłaca, ale to nie moja broszka:)
Karina - te skarpetki... cały czas o nich zapominam;(
 
Anaklim - za to łóżeczko to powinnas dostac kontener skarpetek w gratisie od tej firmy ...
No to teraz wbijamy Tobie do głowy : Kupić skarpetki, Kupić skarpetki,Kupić skarpetki,Kupić skarpetki,Kupić skarpetki,Kupić skarpetki,Kupić skarpetki,Kupić skarpetki,Kupić skarpetki,Kupić skarpetki,Kupić skarpetki,Kupić skarpetki,Kupić skarpetki,.....:-):-):-):-):-D
 
Anakilm - a nie lepiej by było gdyby wysłali nowe nie czekając aż te dojdzie?, przecież zdjęcia jak łóżeczko wygląda możesz im wysłac mailem, tak możesz stracić dwa tygodnie...
 
reklama
No wlasnie Anaklim - moze sprobuj ich opieprzyc i nich Ci wczesniej nowe przesla - powiedz ze Ci jest ono juz potrzebne, - przeciez to nie Twoja wina ze ktos uszkodzil to lozeczko.:dry:

A ja wlasnie naszykowalam kolejna partie ciuszkow do prania - 3 kolejne partie czekaja. No i sprawdzilam - skarpetek mam juz cala reklamowke:sorry2:

Aniam - masz racje, spioszkow juz mam sporo ale takiej kamizelki "dziadkowej" jeszcze nie mialam.:-) teraz bede szukac kaszkietu dla mojego synka.
 
Do góry