reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

Ewa fajny:tak:. Pisza ze pasy 3 punktowe a wygladaja na piecio:confused:. A jak w testach?
Ja chyba oddam Nati Tobiego a Polce kupimy nowy fotelik. Tyle ze nadal nie wiem jaki :sorry2:, ale czasu jesze duzo.
 
reklama
Ewa - bardzo fajny ten fotelik .
My narazie chyba kupimy taki :
Tylko czekam na spadek euro bo jego cena kosmicznie poszybowała w góre:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 

Załączniki

  • 14[6][1].jpg
    14[6][1].jpg
    12 KB · Wyświetleń: 39
Z fotelikiem drrugim trzeba koniecznie poczekac dopuki dzieciatka beda stabilnie siedziec i bardzo dobrze trzymac glowke. To dla ich bezpieczenstwa. Moja mlodsza jeczala od zawsze w foteliku i nie byla to kwestia niewygody, nawet w drugim foteliku jeczala mimo ze sidziala przodem. Tak bywa. Chciala zebym ja ciagle rozbawiala. Dopiero od 2 miesiecy jak wyglada przez okno to sie uspokoila, a wczesniej musielismy niestety w dvd sie zaopatrzyc:wściekła/y:.
jezeli smyki wyrastaja z tych bujakow, sa foteliki 0 +1 ktore mozna montowac i przodem i tylem, A dla mniejszych dzieci maja wkladke ktora "zmiejsza fotelik", no i bardzo polecam aby taki fotelik sie rzkladal do pozycji pollezacej.
 
Aniam ta bumka wyglada jak kiddy. Kiddy mega bezpieczny jest tyle ze waskawy i dzieci nie lubia tej poduchy z przodu. Ciekawe jak bumka na zywca, nigdy nie widzialam:tak:

Celka ja na etapie zaslon jestem:-D
 
Aniam fajny fotelik,
Kicia ja chcę od razu u tego sprzedawcy zakupić to i to, mój typ to ze skosu kolor zielony
 
Aniam ta bumka wyglada jak kiddy. Kiddy mega bezpieczny jest tyle ze waskawy i dzieci nie lubia tej poduchy z przodu. Ciekawe jak bumka na zywca, nigdy nie widzialam:tak:

Celka ja na etapie zaslon jestem:-D

Kicia ładny jest są tez inne kolorki - szaro- granatowy ( czyli typowa kolorystyka tej marki ), szaro beżowy i w kolorkach mini .. ale ten Kubicowy chyba najfajniejszy:) A to z przodu można zdjąć i mam jakiś system wentylacji żeby się plecki nie pociły ..
 
reklama
aniam fajny fotelik...a on jest zapinany pasami samochodowymi? tak jak w tych ostatnich 15-36?

Kinga - no własnie samochodowymi ale ma to coś z przodu . Czytałam opinie i jest bezpieczny. Choć dziwne rozwiązanie

oooooooo to wazne!!!!!!!!!! zwlaszcza ze ty aniam sporo jezdzisz;-)
no i przy starszych sprawdza sie co by pokrowiec byl latwo zdejmowalny, ja juz nie pamietam ile razy go pralam :baffled:

łatwo się ściąga , tym bardziej w takim kolorku to się wręcz musi łatwo ściągać :)
 
Do góry