reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

dzieki dziewczyny w takim razie slapi u mnie tez odpada szkoda bo wyglad m ldny no ale co z tego jak funkcjonalnosc slaba. eh nigdy bym wczesniej nie pomyslala ze wybor wozka to taka ciezka sprawa :( ja szukam czegos niedrogiego widzialam super spacerowki ale w cenach tysiac dwa tysiace na taki mnie nie stac. chcialabym tez zeby te kola mial wieksze i pojedyncze a u wiekszosci spacerowek sa male lub podwojne
 
reklama
a ja nie mam pojęcia co kupić, siostra kupiła coneco yuupi, jakies nowe, ale skrzypi po 3 dniach i jakaś taka sztywna , właściwie to potrzeba mi czegos małego i szybko składającego sie , bo to tylko do auta na zakupy czy jakis wypad
 
Natalka miala spacerowke chico,polecam,fajna ,lekka ,szybko sie sklada,rozklada i zajmuje malo miejsca w bagazniku :)
A krzeselko do jedzenia kupimy po powrocie z Pl czyli w maju... i jeszcze nie mam pojecia czym sie bede kierowac.. zeby mialo pasy i bylo stabilne,to chyba najwazniejsze.
 
Olis tez mial spacerowke chicco:-) Mielismy ja sprzedac ale na szczescie zostawilismy i Adi bedzie mial jak znalazl:-)

Co do krzeselka to nie mamy narazie, jakos nie moge sie na nic zdecydowac...pasy to podstawa, powinien byc regulowany blat-zeby dziecko nie mialo za blisko albo za daleko brzuszka, wazna jest regulacja do wzrostu wagi;-)
 
Zamówiłam zooper waltz- chociaż nie widziałam go na żywo to ma dość pozytywne opinie, teraz czekam na dostawę
waltz09_red.jpg
. Zastanawiam się również nad fotelikiem bo nogi Gabi ma już na siedzeniu i demonstruje, że jej nie wygodnie...
 
reklama
dziewczyny mimo iż nie kupujemy na razie spacerówki to przeglądam na allegro od czasu do czasu co nowego w wózkowym świecie, bo moja mama chce kupić spacerówkę lekką dla Hani ale do siebie do domu bo wkurza ją nasz duży wózek haha:-D no i znalazłam dość siekawy wózeczek i na prawde niedrogi... waży 4kg wygląda dość estetycznie i cena zdaje się nie być wygórowana... PARASOLKA 4kg wózek SMARTI - 4 kolory + Gratisy (937462052) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry