reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

reklama
a ja dzisiaj kupiłam kilka drobiazgów kosmetycznych.. mleczko do ciała, płyn do kąpieli, oliwkę, patyczki, gruszkę do noska, szczotkę, chusteczki nawilżane i 2 paczki tetrówek, jedną buteleczkę na wszelki wypadek. w następnej turze kupię paczkę pieluszek do torby do szpitala.. samą torbę ;-) wkładki laktacyjne, nakładki na cycusie.. klapeczki pod prysznic, szlafrok, ręczniki bo te moje to już szmaty :-D no i szukam po allegro koszulę do karmienia taką z wycięciami na cycusie bo za pierwszym razem miałam taką rozpinaną i było mi strasznie niewygodnie :p
 
Co do gabki do kapieli, jesli sie ja wycisnie i rzuci gdzies w kat a nie wysuszy dokładnie to napewnio bedzie w niej kupe bakterii. Zastanówmy sie a gdzie teraz nie ma bakterii......???

Zgadzam się z ninonką:tak::-D A jak dzidziusiowi na niej wygodnie było, to już z doświadczenia wiem:tak: A poza tym gąbka majątku nie kosztuje i można ją zmieniać, jak się "zestarzeje";-)
 
jagolku dokładnie tak, tak samo jak szczoteczke do zebow, co jakis niedlugi czas nalezy wymienic....
Zreszta kazda z nas zdecyduje sama co dla szkraba jest najlepsze, ja mam te gabke dlatego iz uwazam ze na poczatek bedzie ona idealna z pieluszka tetrowa tym bardziedj ze to moja 1 ciaza i bede czula sie bezpieczniej kladac dzidzie na gabke... :tak:
 
a tak na marginesie ile sztuk powinno się mieć- oczywiście zaznaczając, że będą używane do wycierania, przykrywania, kąpieli - a nie do celów kupkowych;-)

ja myśle, że chyba tak ze 20 szt. ..................:tak::-D:tak: ja miałam wiecej ale używałam jeszcze na początku do szerokiego pieluszkowania, ale wrazie co można dokupić, ale myśle, ze na start te 20 trzeba by mieć :tak:
 
A ja dzisiaj zakupiłam ten komplet pościeli:
posciel-4cz.jpg
 
Drogie Koleżanki, a jakieś ręczniki dla maleństwa kupowałyście? Bo troche się pogubiłam już w tych okryciach z kapturkami, obawiam się że szybko będą małe..:sorry2: Jakie jest Wasze zdanie?
 
reklama
Ja może zakupię 1 ręcznik z kapturkiem. Z racji zeszłorocznego ślubu, dostaliśmy bardzo dużo ręczników i większość z nich jest nowiusieńka, nieużywana. Dlatego nie planuję zakupów jakichś specjalnych ręczniczków, no, może ten 1 z kapturkiem, ale nic poza tym.
 
Do góry