reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

Ja również mam zwykła wanienkę:tak:
Wczoraj zrobiłam kilka zakupów na mieście, sprawdziłam później ceny na allegro i te same rzeczy są od 1 - 5zl droższe + przesyłka, wyszłoby dużo drożej niż w sklepie.
Kupiłam np. chusteczki nawilżone NIVEA z pudelkiem za 12 zł a ceny na allegro wahają się od 13-16zl
 
reklama
UWAGA UWAGA dla tych dziewczyn co chcą Vulcano na pompowanych kolach !!!!!!!
ja zamówiłam sobie ten wózek i we wtorek mają przyjść gościowi pompowane koła do tych wózków a na czwartek przyśle mi wózeczek gotowy do domku ..... więc jak któraś chętna to zamawiać bo od miesiąca tych kół nie było dostępnych
Baby Expert -- Wózki Dziecięce -- Foteliki -- Rowerki -- Krzesełka -- Chodziki
i do tego fotelik
Baby Expert -- Wózki Dziecięce -- Foteliki -- Rowerki -- Krzesełka -- Chodziki

wózka chwilowo nie da się kupić do koszyka tylko e-mailem napisać do nich co i jak
za wszystko wychodzi 1208 i mam mu zapłacić 1200 :)
 
jagolek...zdadza się..ja natoast kupiłam dzisiaj odkurzacz..taki wypasiony i różnica w cenie jest spora bo 400 zeta..więc ja zawsze sprawdzam:tak::tak::tak::tak::tak:(w sklepie normalnym było 400 zeta drożej)
 
a ja dziś kupiłam stanik do karmienia ... i już w nim chodzę bo jest super ekstra wygodny nie to co te moje zwykłe... ehh w nich to siedzieć nawet nie dałam rady :tak:

jutro jadę kupić koszulki nocne do szpitala ( takie nadające się do karmienia ), i inne duperele do szpitala, i wpadnę do hurtowni dziecięcej po materac, bo łóżeczko już jest i po inne pierdułki :-D:-D
 
w takim razie i ja kupię taką zwykłą wanienkę ze stelażem wtedy bedzie nam wygodniej kompac z mężem. dziś dostałam wózek:-) jest śliczny i mój kochany mąż juz go testował bo kurier przywiózł go do niego do pracy ... i nie wspomnę ze koła są całe brudne bo jeździł nim po żużlu:-D a w domu mam tylko fotelik później wkleje fotki...
a co brakujących zakupów to musze sobie kupic szlafrok, kapcie i te wspaniałe duże podpaski:happy2:
kupiłam tez te majtki jednorazowe i jak M zobaczył to powiedział ze nawet seksowne i ze szkoda ze na noc poślubną sobie takich nie kupiłam:-)
 
Wanienkę mam zwykłą bez bajerów, za to dużą... my jej używaliśmy 2 lata, w późniejszym okresie wstawiałam wanienkę do brodzika ... Później zaczęliśmy korzystać z wanny i wanienka poszła w odstawkę
 
U mnie też dzisiaj shopping był:tak: Materacyk kupiliśmy w sklepie, bo na allegro z przesyłką by wyszło drożej, kupiłam też kilka kaftaników i czapeczkę, no i nareszcie odwiedziłam aptekę-teoretycznie było wszystko: olilatum dla maleństwa, majteczki siatkowe dla mnie, podpaski duże na potem i takie pieluszko-wkłady na początek, sudocrem, bephanten, szczoteczka, termometr, gaziki, patyczki do uszu, wkładki laktacyjne, ufff.... Aha i jeszcze laktacyd sobie kupiłam bo koleżanka mówiła że jest bardzo dobry do intymnej, jeszcze Tantum rosa pasuje mi nabyć:sorry2:
Wanienkę też mamy tą zwykłą, jeszcze ten wkład gąbkowy chyba kupię, choć znajoma mówiła że chyba pielucha tetrowa na dno jest lepsza bo potem ją łatwiej wypłukać a ta gąbka jest ciężka w pielęgnacji:tak:
Ubranka zawiozłam do Mamy razem z jelpem, ja niestety nie dam rady ich potem poprasować bo nie bardzo mi wolno stać przy desce, ale to troszkę teraz Mama moja kochana, a potem ja już sama:tak:
MOja torba już się pakuje, cały czas coś tam dodaję, wolę być gotowa wcześniej:tak:
 
a ja nawet torby nie posiadam żeby się pakować :-D
co do wkłądu do wanienki to faktycznie lepiej pielucję tertową wrzucić, albo taki plastikowy wkładzik kupić.. taki leżaczek do wanienki.. bo w gąbce będa się osadzać wszelkie paskudztwa a ciężko to wyprać. odradzam ;-)

Rany dziewczyny Wy już takie duże zakupy robicie, a ja nadal oprócz zamówienia wózka i wpłacenia zaliczki nie działam w kierunku oczekiwania dzidziusa dosłownie nic.. ale może w weekend namówię męża na odwiedzenie jakiegoś hipermarketu i już część rzeczy kupimy.. póki są pieniążki.. bo wiadomo.. pieniądz raz jest a raz Go nie ma ;-)
 
reklama
co do prania ubranek dziecięcych to przy Kacperku prałam w normalnym proszku, a tylko płukanie robiłam w płynie dla dzieci .......... :tak: i dosyc szybko przeszłam na normalny proszek, obyło sie bez problemów skórnych przynajmniej w tej kwestii :tak::-D:tak:

jeżeli chodzi o wanienke to tez miałam taka najzwyczajniejszą, bez wkładu gąbkowego :tak: początkowo uzywałam ręcznika jako wkładu, tak jakos wydawało mi się, ze pieluszka jest za cienka, dopiero jak nabrałam wprawy w kąpaniu uzywałam pieluszki :tak:

Michasia, jak ja czytam o tych zakupach, to też widze ,że mam straszne zaległosci, ale czekam cierpliwie do sierpnia, najpierw jednak malowanie :tak: niby tylko jeden pokój, ale zawsze to bajzel, więc po wszystkim sobie posprzątam, małego będe posyłała do przedszkola i będę miała czas na kompletowanie wyprawki :tak:
 
Do góry