reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

TolaLee święta racja dziewczyno;-) weźcie tak sobie leżcie skulone cały dzień... a co dopiero 9 msc... ja wiem, ze to jest naturalna pozycja maluszka, ale trzeba się przyzwyczajać do normalnego świata... Ja to bym się bała... nie wiadomo jak w tym chwycić takiego malucha, a co jak się wyślizgnie :baffled:
 
reklama
wiecie co.. jak już ktoś wymyślił ten "wypas" to niech od razu tam jacuzi zrobi.. wkładasz dziecko.. czekasz 5 minut a bombelki myją go same.. wyciągasz suszysz i gotowe :-D
 
ja jak to zobaczyłam, to też oniemiałam, dlatego wam pokazuję, u mnie sprawdziło się najlepiej leżakowanie:) czyli najprostszy leżaczek do kapieli z możliwych, za durne pieniądze, można go wyprać, dziecko bezpieczne i mamie wygodnie, a starsze ma frajdę jak leży na brzuszku! kosztuje o 10-15zł
a takie wiaderko, chyba z 50 samo wiaderko a ta śmieszna podstawka chyba 100zł
może już niedługo będzie do tego suszarka? trzeba tylko pamietać, aby po kąpieli nie wyżymać:):)

Leżaczek do kąpieli
 

Załączniki

  • leżaczek do kąpieli.gif
    leżaczek do kąpieli.gif
    88,3 KB · Wyświetleń: 25
no właśnie dziewczyny, pamiętajcie aby po kąpieli w wiaderku dzieciątka nie wyżymać bo fason się traci :-D
szyszunka no ja właśnie chcę taki zwykły materiałowy leżaczek, ale nie jestem pewna.. nie zjeżdża dzidzia z tego?
 
Ja też już mam wybrany wózek emmaljunga smart duo combi, co do łóżeczka to najbardziej mi odpowiada turystyczne graco delux( chyba jakoś tak)
 
Co do rożków to przy moich starszych pociechach w ogóle mi się nie przydały- wolałam dzidzie w kocyku na ręce brać albo nawet bez, więc rożek jeśli o mnie chodzi to odpada
 
reklama
Ninonka supcio!!!! Jaki wybór, jak fajnie sie ogląda! Najbardziej podobaja mi sie bociany :-), ja na razie nie wiem jaki kolor oscieli kupie bo nie wiem na jaki kolor pomaluję pokoik, myslałam o odcieniu lila bo rózowego wyjątkowo nie lubię a dla dziewczynek akurat wszystko w rózowych odcieniach, ubranka, zabawki, akcesoria - przesadzają z tym różem :happy2:
 
Do góry