reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

Moniczka-piekny pokoik, uroczy-bardzo mi sie podoba sciana-to tapeta czy nalepki?-a jak sie okaze chlopczyk?:-D:-D tylko zartuje;-)

Anek ściana to połączone tapety-listki+gładka, listki sama wycinałam:baffled:. Naklejkami tylko są księżniczki.
Jak będzie chłopak tzn., że 4 niezależnych lekarzy sę pomyliło;-)I będzie wtedy bardzo wesoło heheh Ale księżniczki zostawie "niech ma chłopak ładne kobitki od urodzenia;-)".
P.S.
Nawet butelki i smoczki są w różowe kwiatuszki;-)Ale wózek beżowy:-D
 
reklama
Witam, bardzo dawno mnie tu nie było, mimo że wątek założony przeze mnie... :tak: nawet nie śmię brać się za nadrabianie..., ale Moniczkaleg83 to co zaprezentowałas na fotkach jest przecudne!!!!!!!! Pokój marzeń, szkoda że nie wszystkie możemy sobie pozwolić na zrobienie tak pięknej krainy dla naszych szkrabów!​
 
Dziękuję Dziewczynki za miłe komentarze. Jutro wizyta u gina i zobaczymy co powie na te moje mega spuchnięte cialo... To już koniec 38 tygodnia, więc nastawiam się na to, że jutro już zostanę w klinice i wrócę do domku już z Gabi:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja wczoraj kupiłam wreszcie wózek :tak: firmy Tomas R&Xtreme :-) (turkusow - grafitowy, z pomarańczowymi dodatkami).

Jest wyposażony w:
  • lakierowaną konstrukcję
  • zawieszenie na paskach które doskonale tłumi nierówności podłoża
  • odpinaną tylnią część budki (po odpięciu tylnej części wózek jest lepiej wentylowany, niezwykle przydatne w gorącą i słoneczną pogodę) szyber dach w budce umożliwiający zaglądanie do dziecka z góry
  • Przekładaną rączkę umożliwiająca przewożenie dziecka przodem i tyłem do kierunku jazdy,
  • Regulowaną wysokość rączki dla osób niskich i wysokich
  • siedzisko z pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa
  • dodatkową barierkę do wersji spacerowej
  • moskitierę przednią która, chroni dziecko przed ukąszeniem owadów
  • pokrowiec na nóżki do wersji głębokiej i spacerowej
  • boczną saszetkę na butelkę
  • trzystopniową regulacje oparcia
  • regulowany podnóżek
  • usztywniane nosidło z dopinaną budeczką
  • odpinany kosz na zakupy
  • kieszonkę w budce
  • niezależne hamulce na cztery koła
Parametry wózka:

Waga:
  • 17 kg
Wymiary:
  • szerokość: 63 cm
  • wysokość: 110 cm
Wymiary po złożeniu z kołami:
  • długość: 98 cm
  • wysokość: 51 cm
  • szerokość: 62 cm
Wymiary po złożeniu bez kół:
  • szerokość: 60,5 cm
Wymiary nosidełka:
  • szerokość: 33 cm
  • długość: 70 cm
 
Moniczkaleg83 - rewelacyjna ta komoda, aż mi żal że nie mam na taką miejsca, bo od razu bym kupiła. Zazdraszczam :-):tak::-D I w ogóle cały pokoik śliczny, moja dziewczynka ma tylko swój kącik w naszej sypialni :tak: Ale za to ile miłości w ten kącik włożonej.....:tak::tak::tak:
 
reklama
Dziewczyny, ja w kwestii zakupów. Chodzi mianowicie o nawilżacz, może któraś ma doświadczenie czy lepiej ultradźwiękowy ( ale on ma zimną pare a ta nie zabija grzybów i bakterii) czy parowy ( ten z kolei często powoduje że para się osadza - skołowana jestem :confused:
 
Do góry