reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

MARTITA a ja wszystko kupowałam na 68 - 74. Z tych najmniejszych dzieci tak szybko wyrastają, że mi szkoda. Jak pójde na L4, sprawdzę co mam w worach - dostałam od koleżanki z pracy 2 reklamówki po córeczce i od szwagierki kilka paczek, ale to po chłopcach.
NIestety moje ciuszki poszły w świat.
Najwyżej dokupię jeszcze maleńkich.
 
reklama
MARZENKA ale super z tym wózkiem, za bezcen i z pewnością się sprawdzi - najbardziej klasyczny z klasycznych :-)
 
Marzenka gratuluje zakupu :))


Martita ja tez kupilam dla Maksia taki dresik tylko kremowy w gwiazdki na spodenkach a obok wisialy te rozowe i rece sie pchaly same do wieszakow :)) najlepiej to bym luske sfilcowala do 62 :)) zawsze ja tak stroilam ;))
 
Amko mi wlasnie brakuje tych najmniejszych :-) bo wieksze to mam odlozone po corce.

Bluelovi wlasnie ten kremowy ogladalam w promocji, zastanawiam sie czy jednak po niego dzis nie podjechac
 
Amko super ciuszki !
Ja zamiast ciuszków dla mojej Wiki kupiłam dla siebie :-)- koszulę i pizamę do karmienia. Trafiłam akurat na wyprzedaż więc wzięłam.:-)
Chciałam kupić sobie takie na zatrzaski ale ekspedientki poleciły takie jak widać poniżej, twierdząc, że to najszybsze i najlepsze rozwiązanie zeby wyciągnąć i schować nasze " baloniki" hehe
20151211_124732.jpg
 

Załączniki

  • 20151211_124732.jpg
    20151211_124732.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry