reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Co do fotelików to jest też taka fajna strona. Oprócz informacji gwiazdkowych o testach ADAC są też dodatkowe info w tabeli. Szkoda, że tylko do 2006r.
 
Ostatnia edycja:
reklama
widzę, że będę miała nie lada problem z wyborem fotelika, chociaż tych z największą oceną w testach wiele nie ma, a ja na pewno taki wezmę.
co do sanek to boje się, że zima jednak nie musi być śnieżna. tzn ja zakupię, bo my mamy duży wózek nadający się na zimę, ale na same sanki to bym nie stawiała.
a rowerek MALEJ MI widziałam na drogach ;) i mi się bardzo podobał, ale nie wiem czy dokonam takiego zakupu
 
co do cybexa, to ja klade tetre pod dupe i sie nie poci,
mala mi a u nas bylo odwrotnie w maxi cosi mu się nie podobało w cebx pallasie za to bardzo ;) dopytam o ten rowerek, tam sa pasy co by prypiac mlodego i wogole mozna cos wiecej bo bardzo mi sie spodobal i chyba na roczek bysmy cos takiego sobie zamowili :)
dziewczyny co do sanek, widac za oknem, ze lata nie ma, ale, ze wy juz takie zimowe zakupy planujecie ;)
 
reklama
daaa my mamy Espiro Melody, ja sobie bardzooo chwalę, jest super stabilne dzięki tym szerokim nogom, można się na nim uwiesić, Daniel w nim spi w ciagu dnia, bo mam je rozlozone w salonie a jak gdzies wyjezdzamy to cyk myk i lozeczko jedzie z nami :)

TAKOWE MAMY ZIELONE
 
Do góry