reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

My mamy wiekszos kosmetykow z Laroche Posay i uwazam,ze sa bardzo dobre.Moze te z serii lipikar nie pachna zbyt ladnie ale dla alergkow idealne ,natomiast zakochalam sie w zapachu zelu do mycia, tu sie nazywa zel fizjoligiczny do mycia,no po prostu piekny ma zapach!I tez przymierzam sie do kremu z filtrem i na pewno z laroche
 
reklama
my mamy linomag 30, ciezko sie rozporwadza, jest taki sztywny, ale cena bardziej pszytsepna, bo 17 zl za niego dalam, jak sie skonczy to bedziemy experymentowac dalej
 
Kochane moje na co zwrócić uwagę przy zakupie łóżeczka turystycznego?

musimy kupić już jutro a ja jak szpinak w tym temacie jestem i kompletnie nie wiem na co patrzeć :-( z materacykiem czy nie, z wejściem bocznym, czy kieszenie w środku...itp help!!!
 
Kochane moje na co zwrócić uwagę przy zakupie łóżeczka turystycznego?

musimy kupić już jutro a ja jak szpinak w tym temacie jestem i kompletnie nie wiem na co patrzeć :-( z materacykiem czy nie, z wejściem bocznym, czy kieszenie w środku...itp help!!!
zalezy jaka funkcje lozeczko ma pelnic, czy ma to byc lozeczko normalne do codziennego spania, czy na wyjazdy
 
ladygab widzisz, gapa ze mnie, nawet nie myślałam że to ważne :zawstydzona/y: na wyjazdy oczywiście, mała będzie w nim spała z doskoku, jak do kogoś jedziemy, max 3 dni.. myślałam też żeby używać go jako kojca w domu i na zewnątrz..
 
ladygab widzisz, gapa ze mnie, nawet nie myślałam że to ważne :zawstydzona/y: na wyjazdy oczywiście, mała będzie w nim spała z doskoku, jak do kogoś jedziemy, max 3 dni.. myślałam też żeby używać go jako kojca w domu i na zewnątrz..

to nie musisz kupowac dodatkowego materaca, wystarczy ten co jest w lozeczku, fajnie by bylo zeby mialo podwieszane dno, ale przez 3 dni mozna sie pomeczyc z materacem na samym dnie,a za chwile nasze maluchy beda na samym dole juz spac, bo zaczna cudowac z wstawaniem. Generalnie pominela bym wszelkie udziwnienia, typu wibracie, sto milionow kieszonek itp, nie bedziesz z tego w zasadzie korzystac, wazne zeby bylo male po zlozeniu i lekkie, tescie kupili do siebie lozeczko najprostsze, chyba fibo z odpinanym bokiem i super sie sprawdza, kosztowalo cos ok 200zl. A stoi juz drugi rok u nich i jednyne co sie rozwala to zamek. podsumowujac, na wyzjady bez udziwnien i lekkie, zeby nie zajmowalo duzo m-sca w aucie, bo milion innych rzeczy tez trzeba wziasc
 
Alicja zgadzam się z ladygab. Dodatkowo zwróciłabym uwagę na wymiary. Im jest dłuższe tym lepiej, bo na dłużej posłuży. Ważna też jest łatwość rozkładania. Gdybyś musiała je złożyć na chwilę, wynieść na dwór czy do drugiego pokoju (część łóżeczek nie mieści się w drzwiach), to lepiej żebyś nie musiała się pół godziny z nim męczyć.
 
reklama
Do góry