reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Dziewczyny- przestroga dla mających łóżeczka turystyczne, które na ściankach mają taką siateczkę. Jak Wasze maluchy zaczną się interesować tą siateczką to lepiej powieście coś żeby ją osłonić. Byliśmy teraz u moich rodziców i mamy takie łóżeczko firmy Kiddi-o, no i małemu strasznie spodobały się te siateczkowe ścianki,bo super dźwięk powstaje jak się po tej siateczce paluszkami jeździ. No i wstaje rano, a mały na zewnętrznej stronie rączki ma skórę do krwi obdartą :szok: tak nad ranem musiał szorować po tej siateczce. No bo nie wydaje mi się żeby sobie ząbkami tak pogryzł bo ząbkami jak gryzł to były tylko kreski a tu normalnie obdarta skóra jakby ręką po betonie przejechał:-( Niefajnie to wygląda. Powiesiłam potem duże ręczniki na tych ściankach żeby już nie szorował rączkami i wsadziłam końce pod materac żeby nie sciągnął ich. Ta siateczka niby miękka jest, łóżeczko dobrej firmy a tu taki numer. Jednak skóra dziecka jest bardzo delikatna...
 
reklama
Nice a nie chce Ci sie do producenta w tej sprawie napisać? Ja wiem, że to może nic nie wnieść itd ale może nic nie szkodzi napisac jakieś pisemko + zdjęcia otartej rączki załaczyć, może jakas rekompensata, np w formie innego artykułu jaki robią, jakaś zabawka może, chyba robią rowerki, bo nie powinno tak być. Jest to artykuł przeznaczony dla bardzo małego dziecka i powinien być tak zabezpieczony, żeby dziecko sobie krzywdy nie zrobiło. Ja bym napisała, nic to nie kosztuje - znaczek + wywołanie zdjęcia a może ot tak sami w odpowiedzi na pismo z informacja że tak sie stało coś zaproponują.
 
No może i warto napisać. Ta siateczka jak dotykałam to jest niby miękka, ale wiadomo - skóra dziecka bardzo delikatna, a on naprawdę nieźle rymsolił tą rączką, bo mu się strasznie spodobał dźwięk, który powstaje jak tak robi. Tylko że na moich oczach to robił to opuszkami palców i nic się nie stało, tam pewnie skóra trochę grubsza, a jak zaczął widocznie później zewnętrzną stroną rączki to zdarł skórę. Wcześniej w nim spał i było ok, więc jakby się Wasze dzieciaczki jeżdżeniem łapką po takiej siateczce zainteresowały to lepiej ją jakoś osłońcie.
 
Poruszając temat zabawek to u nas 1 miejsce należy się laptopowi edukacyjnemu mówiącemu po polsku...Miłosz naciska a laptop odpowiada i jest bardzo bardzo zadowolony z nowego "kolegi"więc polecam chociaż to zabawka "niby" dla starszych dzieci:-)
 
moja ma taka kosolke ze zwierzatkami i odgłosami. Wali jak podadnie i gdzie popadnie robi hałas jak nie wiem co a radosci coniemiara
 
a właśnie a propo zabawek:

Co polecacie kupić dla naszych rosnących dzieciów?

chcemy pieniążki z chrztu przeznaczyć na zabawki dla małej i mam straszny problem co kupić :baffled: grzechotki bedą powoli odchodzić w kąt a ja kompletnie nie wiem co by tu małej sprezentować..
 
reklama
hejo dziewczynki
ja dostałam kiedys gryzak taki w kształcie szczoteczki do zębów i jak to zobaczyłam to stierdziłam, ze tego nie dam. Jednak gryzaków wogóle ona do buzi nie bierze i postanowiłam to dać i zdało exaimin :) i nie dość ze zajeta była tym ok.15 minut non stop to jeszcze przestała brać kciuki do buzi jupiii :)
 

Załączniki

  • DSCN0790.jpg
    DSCN0790.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 50
Do góry