reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
A teraz moje sprawozdanie z promocji w marketach:

A kauflandzie są do końca tyg huggiesy z bawełną nr 2 90 sztuk za ok 37 zł.

W makro od jutra jumbo paki pampers za ok. 88 zl (przy rozmiarze 2 to bedzie 188 pieluch=46 gr sztuka). niestety nie wiem jakie to będą rozmiary, bo w gazetce nie piszą.

W netto kupiłam kocyk 80 na 110 za 20 zl. Takie same na allegro.
Śliczne i miękkie kocyki akrylowe, WYPRZEDAŻ ! (1120291971) - Aukcje internetowe Allegro

A w biedronkach są wyprzedaże np, 4 paczki husteczek nawilżanych dada za 11,99;
dresy na 78 cm fioletowe i niebieskie (bluza z kapturem i spodnie w weluru) za 20 zł i jakieś bodziaki za 5 zł za sztukę lub komplet (3 bodziaki) widziałam.

W rossmannie pieluszki nr 2 za 14,99 za 48 sztuk- mają taki dodatkowy pasek samoprzylepny z misiami na brzuszku do dodatkowej regulacji obwodu, wykonane solidnie, nie śmierdzą- kupiłam na próbę i już podotykałam;-).
 
Dziewczyny a jezeli chodzi o butelki dla maluszka z jakiej firmy planujecie kupic? Ja pare dni temu kupilam z tommee tippee, slyszalam ze doskonale imituja piers matki, plus dodatkowo maja zawor antykolkowy. Mam nadzieje ze jest to dobry wybor?! Czy ktoras z mam miala juz do czynienia z tymi butelkami? Laktator tez planuje kupic z TT, czytalam troche na jego temat i wiekszosci sa to pozytywne opinie. No i jest troszke tanszy niz z aventu.
 
Ja mam butelki TT i jestem z nic bardzo zadowolona, bede nadal ich uzywac, laktator tez mam TT sprawdza sie jak jest duzo mleka w piersiach, a potem jak masz malo i chcesz odciagnac to nie bardzo sie sprawdzil przynajmniej u mnie, ale to chyba kazdy tak bedzie mial

Agrafa- dzieki za sprawozdanie, sprawdze to bodziaki i dresiki, bo czasami biedronki nie wsyztskie maja taka sama oferte
 
Ja mam 125ml Aventu buteleczkę. Myślę, że dokupię z tej samej firmy resztę. Chociaż słyszałam też dużo dobrych opinii o buteleczkach NUK. Smoczki wezmę silikonowe.
 
Dziewczyny, my tu w UK mamy troche ulatwiona sprawe, bo ciuhcy dla dzieci sa baaaaaaardzo tanie i w ogole wszystko jest tanie w porownaniu do pensji. Niestety dokladnie odwrotnie niz w Polsce. Rzadko Wchodze na ten watek, bo cala wyprawke kupujemy tu w Szkocji, nie w kraju a marki sie oczywiscie roznia. Chcialam wam tylko powiedziec, ze w sobote bylismy na pierwszych poszukiwaniach wozka.Obejrzelismy kilka, wzielismy katalog i pol niedzieli spedzilismy wertujac go i zaznaczajac rozne opcje. Cala noc snily mi sie wozki glebokie, spacerowe, wozki inwalidzkie :szok:!!!! i Nawet lezaki na kolkach! :-)
 
smoniq dziękuję za info, zaraz zajrzę :D

basieńka
rzeczywiście bardzo fajny wóźek, muszę pokazać mojemu :D

emiliab
bardzo ładny leżaczek, ja też myślę o podobnym, tylko chcę żeby miał jeszcze funkcję bujania. tak sobie myślę że może to się przydać. myślałam o czymś takim: Huśtawka pszczółka Bright Starts 6864. BabyTop.pl - sklep internetowy dla dzieci. Wszystko dla dziecka. Rodzice - zapraszamy!
zabawki, Bright Stars, Huśtawka ptaszek - komfort i harmonia 6931, entliczek pentliczek, mebelki, foteliki, wózki, zabawki, Playshoes, akcesoria dla dzieci
Leżaczek-huśtawka PINK komfort od Bright Starts [leżaczek] - 315.00PLN : Maked :: wózki wielofunkcyjne i spacerowe - art. dziecięce

dziękuję za porady odnośnie spacerówki.bardzo mi się przydały.

a tak wogóle jeśli kupujecie teraz letnie ciuszki dla swoich pociech- sporo tych promocji teraz- to jaki rozmiar bierzecie? chyba coś w okolicach 68 no nie?
 
Ostatnia edycja:
Butelki mam TT poszłam za radą brata S. Oni małego nimi karmili (przeszli po piersi na nie) były idealne, tej firmy kupiłam także butlę dla mojego niedoszłego chrześniaka i też rodzice sa zadowoleni z niej. Jeśli chodzi o LOVI nie polecam. Właśnie mój niedoszły chrzesniak je miał (dopóki nie kupiłam mu TT) i non stop zasysał mu się smok i mleko lecieć nie chciało. Niepotrzebnie się tylko denerwował i spokojnie zjeść nie mógł. Z moich obserwacji LOVI są beznadziejne natomiast TT rewelacja. Aventu ma kumpela i póki co nie narzeka.
 
reklama
Chusteczki biedronkowe u nas też dzis na promocji zobaczyłam, musze wysłac po nie M, butelki i smoczki kupiłam TT a od kumpeli dostałam Aventu razem z laktatorem. W kwestii butelek to z moich obserwacji wynika że co dzieć to historia, jednym odpowiada coś co całkowicie nie pasuje innym, więc ja bym sugerowała, żeby nie kupować nie wiadomo ile butelek jednej firmy bo może sie okazać że maluch ich nie zaakceptuje i trzeba będzie próbować innych. Mały mojej koleżanki olał Avent, TT, Lovi, dr Brown's i akceptuje jedynie NUK, za to smoki tylko Avent i bądź tu mądry...
 
Do góry