reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

ladygab ja dla mojego młodego kupiłam takie łóżko
Łóżka piętrowe, łóżeczka dziecięce, meble młodzieżowe i pokoje ponieważ potrzebuje miejsca w pokoju rozglądałam się tylko za takimi pod które coś wsadzę i tak kupiłam takie ale zastanawiałam się też nad takim jak to z twojego linku ale ono jest robione w chinach i bałam się że może być "dziadowskie" a te Piętrusa są polskie do tego jego zaletą jest to że sama sobie projektuję jakie chcę. Moje jest bez zjeżdzalni i bez namiotu pod łózkiem za to zaszalałam i kupiłam młodemu ten namiot u góry :) Do tego to jest łóżko z którego kiedyś mogę zrobić normalne po odkręceniu nóżek które go podnoszą albo możesz kupić dodatkowe łożko i zrobić z niego kiedyś piętrowe to dla mnie duże plusy a do tego ja dokupiłam do niego dodatkową listę zabezpieczjącą bo bez niej nie wyobrażam sobie położyć tam małe dziecko. Łóżko jest bardzo stabilne, mój mąż 100kg często w nim odsypia nocki :) polecam ci go szczerze, nie mówiąc ile jest miejsca w pokoju bo wszyskie zabawki są pod łożkiem.

dziekuje ci za pomysl zastanowie sie nad nim, na razie jednak nie mam pojecia gdzie bedziemy mieszkac po wakacjach i bardzo podobaja mi sie lozka pietrowe, z jakimis bajerami, namiotem pod spodem, lub na gorze, nie wiem tez jak beda wygladaly nasze finanse, takze na razie tak sobie ogladam i porownuje.

Odrazu mam pytanko jaka dlugosc poscieli ma twoj synus??? bo zastanawiam sie czy kupowac starszej juz taka dorosla 140/200, czy pozostac przy tym co mamy 135/100???
 
reklama
W tej chwili jeszcze używa tej poniemowlęcej kołderki ale ma już kupioną dorosłą i jak zobaczę że nogi na wierzchu to mu zmienię ale nasz ma 4,5 roku a Wasza ma roczek więc jeszcze ze dwa lata na pewno wytrzyma. Zresztą naszemu dopiero na 4 urodziny kupiliśmy to łożko bo wcześniej mieścił się w niemowlęcym a że ma bardzo niespokojny sen, często ryje lub siada w czasie snu to bałam się go w dorosłym łóżku ale w tym jest tak zabudowany jak i w tamtym więc jest naprawdę godne polecenia.
 
No wlasnie mi pomysl z kupowaniem doroslej koldry tez nie przypadl do gustu, ale jakos mam srednie wyobrazenie co d wzrostu dzieci, jesli chodzi o lozko, to nie chce dublowac niemowlecego, wole kupic juz wieksze, wlasnie z barierkami, ewentualna wesrsja tez jest taka, ze na jakies 3-4 m-ce kupimy kolyske a potem duze lozko, ale to wyjdzie we wrzesniu jak bedziemy wiedziec, gdzie mieszkamy i ile mamy kasy:-)
 
Ladygab kołyska super tylko dlaczego taka droga...

Ja wczoraj myślałam, że się zagotuje z radości - koleżanka przywiozła mi kilka rzeczy po swoim dziecku i jak mój M zobaczył to nawet on poczuł już klimat dzidziusiowy :)
Dostaliśmy: laktator elektryczny, sterylizator mikrofalowy, podgrzewacz do butelek + kilka butelek i smoczków nowych (wszystko avent), łóżeczko turystyczne, fotelik samochodowy, karuzele do łóżeczka (2w1 z lampką nocną), mate edukacyjną, ochraniacz do łóżeczka, kołderkę, poduszeczkę + kilka drobiazgów i książek o niemowlakach. Jestem mega zadowolona i dziś pewnie raz jeszcze wszystko oglądnę.
Ja za to poszukuje na allegro poduszki do karmienia - takiego rogala tylko dużego żebym mogła go używać jeszcze w ciązy bo dziewczyny chwalą że dobrze się z nim śpi a ja mam z tym ostatnio kłopoty więc pewnie zakupie.
 
lolisza widziałam taką poduszkę w smyku i właśnie się zastanawiałam czy ją kupić... Fajny wynalazek
 
Lolisza to faktycznie tylko pozazdrościć takich prezentów :-) Co do poduszki rogala to na allegro nie powinnas mieć problemu ze znalezieniem. tego tam mnóstwo.

Karen mój syn też ma łożko na antresoli trochę wyższe od tego którego link wrzucilas , ale niecalkiem wysokie. No i wlasnie teraz marzy mi sie zeby mu zmienic na to najwyższe.Do tej pory pod łozkiem mial tylko skrzynie z zabawkami ,ale potrzebuję komodę i szafę a pokoik ciasniutki. Upatrzylam sobie taki piekny komplecik , ale na ten moment finansowo byloby cięzko.
Łóżko piętrowe-łóżko,biurko, szafa w jednym (1057950314) - Aukcje internetowe Allegro

Co do malenstwa , to dzis mąz pojechal w trasę i odbierze komplet pościeli oraz kocyk i okrycie kąpielowe. Teraz nie pamiętam ,ale któras z Was wrzucila tu link to tej poscieli i strasznie mi się spodobala. Jestem ciekawa jakie to bedzie w realu.
14ele.pościel HAFTY z moskitierą 90x120 MILPOL (1054788299) - Aukcje internetowe Allegro
 
komplet pościeli i dodatków super, nie jestem tylko przekonana co do tej moskitery...jakoś mi się ona nie widzi.. nie wiem czy nie przeszkadzałaby mi w dostępie do dzidzi :)
wieszając moskiterę brak chyba troche miejsca na popolarną karuzelę...
 
reklama
To oczywiście rzecz gustu :-) Co do dostępu do dziecka to nie widzę najmniejszego problemu. Mozna by stwierdzić ,ze skoro moskitiera/baldachim przeszkadzac ma w czyms to podobnie pewnie jest z karuzelą. Choc ja nie widze problemu :-)
 
Do góry