reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

KANIA a mi to drugie bardzo do gustu przypadło ;-) wg. mnie takie coś jest idealne na prezent, tym bardziej, że i tak pewnie masę zabawek na urodziny Oliwia dostanie.
 
reklama
Kania mi tez drugie bardziej sie podoba tym bardziej ze zajmuje mniej miejsca:-) ja sie bronie przed lozkiem dla kuby ale chyba niebede miec wyboru bo kuba zlamal dzis lozeczko mam jeszcze nadzieje ze k cos z nim zrobi:confused:
 
A mi się obydwa podobają i nie wiem jak bym miała się zdecydować które bym wybrała.To pierwsze raczej do takiego większego pokoju ale jak jest mniejszy to raczej to drugie będzie bardziej funkcjonalne.
 
Kania moja też tak ma że chwila radości i potem na wszystko gdzieś. Ale też wraca i bawi sie chwile. A co do łóżka to mi sie podoba pierwsze. Zreszta każdy kto ma pietrowe to żałuje. Sama bym nie kupiła mojej pietrowego.

Baska są dwa kolory rózowy i jest wersja dla chłopca niebiesko czerwony.
 
Dawidowe ale to rozkłada się na dwa pojedyncze łóżka więc opcja jest na piętrowe albo na dwa oddzielne. Mam mały pokój więc gdzieś muszę dwójkę pomieścić w przyszłości :-) Czemu znajomi nie polecają piętrowych łóżek?
 
Makuc tak skakal ze spod wyrwal ze srubami przy okazji to co jest za glowa wyrwal z tych otworow niewiem jak on to zrobil :szok:ale k poskladal go do kupy mam nadzieje ze jeszcze troche wytrxyma:-D

Ja kupilam bartkowi pietrowe lozko i nie zaluje to dobre rozwiazanie jak jest maly pokoj i frajda dla dziecka w przyszlosci kuba moze bedzie chvial spac z bartkiem:-)
 
Wioli to dobrze, że udało się poskładać to łóżeczko Kubie, a co do tych łóżek co wstawiłam to ja już bardziej przyszłościowo myślę. Póki co lokum nie zamierzam zmieniać no chyba ze wygram w totka, a na pokoje mam naprawdę niewielkie więc w Oliwii pokoju takie piętrowe zdało by egzamin, bo by było już dla dwójki.
 
reklama
Do góry