reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

nie kazdy fotelik do sie wmontowac w kazdy wozek, dowiedz sie jakie foteliki mozna montowac do tego wozka. Czesto producenci wozkow w jakis sposob tak robia ze tylko jedna firma fotelikow pasuje do ich wozka, najczessciej jest to Maxi- Cosi
 
reklama
Tak jeszcze raz przemyslałam sprawę z gondolą i przekonały mnie Wasze argumenty :tak: Z drugiej strony to mam termin na sam początek października więc rzeczywiście nie będzie jeszcze aż tak zimno na spacery. No i kolejna sprawa - ciężko znaleźć fajną spacerówkę+fotelik i do tego ze skrętną osią. Więc jednak zainwestuje w zestaw 3-funkcyjny. Najwyżej wywiozę potem tą gondolę do teściów jak już nie będzie potrzebna. A co do modelu to jeszcze nie mam nic na oku,tyle tego jest. Chyba pojadę do jakiegoś sklepu dużego i wybiorę coś a potem zamówie z netu, bo zawsze taniej. Ale jednak muszę wózek wcześniej obejrzeć na żywo, sprawdzić sterowność, masę, sposób składania itp.
 
wiekszosc gondoli sklada sie na plask, wiec spokojnie mozna wpasowac ja na szafe, gorzej z fotelikiem bo sie nie sklada hehe, dobrze ze zmnienilas zdanie- twoj maluch bedzie ci wdzieczny;-)
 
ladygab dzięki, dowiem się może jakoś od producenta wózka, który mamy dostać. domyślam się, że nie wszystko da się do wszystkiego dopasować, po prostu coś tam słyszałam o tych adapterach i stąd moje pytanie.
 
Ja się zaczęłam zastanawiać nad kolorkiem mojego jedo ds 4 oto moje typy

10796_1.jpg

10620_9.jpg
10618_9.jpg

Cyba najbardziej mnie kręci ten brązowo-ceglasty takie niespotykane w wózkach połączenie kolorów i pasuje dla naszego Bartusia no i dla przyszłego rodzeństwa(może dziewczynki) na które synuś nie będzie mniejmy nadzieję długo czekał:)
 
Aniulek my też się zdecydowaliśmy na jedo, ale gondola w wersji freeline-ma wywietrznik i okienko z folii w budce.

Nasze typy unisex to zielony:

WÓZEK FYN 4 DS FIRMY JEDO. FOLIA GRATIS. WARSZAWA (1069823589) - Aukcje internetowe Allegro

niebieski (tu inny stelaż)

2 w 1 Bartatina ALU PLUS JEDO Warszawa OD RĘKI (1077900929) - Aukcje internetowe Allegro

no i podoba mi się ten limonkowy, ale nie wiem do końca czy ewentualnie przy drugim maluchu podpasuje chłopcu

FYN 4DS Jedo WERSJA SPECJALNA CZARNY STELAŻ 177 (1076743204) - Aukcje internetowe Allegro


Mam jeszcze trochę czasu, żeby się zastanowić nad kolorem, bo zamawiam wózek w październiku.
 
I chyba najlepszy pod wzgledem praktycznosci kolorek cie kreci, bo ten niebieski to zaraz dzizia upacka i to co jasne bedzie szare, podobnie widzi mi sie ten z zoltymi wstawkami, male lapki potrafia wejsc wszedzie i upackac nie tylko siebie ale najblizsze otoczenie
 
A ja już od dosyć dawna stawiam na wózek Bebetto Vulcano (taki wszystko w jednym, z fotelikiem itd.) na kółkach piankowych - boję się kółek pompowanych, bo są o wiele cięższe no i mogą pęknąć, a co wtedy? No i oglądając w sklepie wydawało mi się, że ten wózek fajnie się prowadzi i jest lżejszy od innych, a ja mam cacane schody na 2 piętro wysokiej kamienicy.

Czy któraś z Was może mi podpowiedzieć, czy to dobry wózek?
BEBETTO VULCANO KOŁA PIANKOWE 8W1+ GRATISY!wys.0 (1072056732) - Aukcje internetowe Allegro

Kolorek podoba mi się błękitny i fioletowy.
 
Efa - mnie osobiście bardzo podoba sie ten wózeczek. A jaka gama kolorów?! - szok! Cena tez fajna. Moim zdaniem bardzo fajny lekki wózek!
mnie podoba sie ten turkusik - kolor 189
 
reklama
Efa tu strona producenta:

Wzki Dziecice - Izacco, Bebetto, Aro Team - Producent Wzkw dziecicych ARO

Ostatnio byliśmy w sklepie dla dzieci i oglądaliśmy te wózki. Sprzedawca bardzo chwali firmę aro. Całe są produkowane w Polsce, nie ma problemu z reklamacja, serwisem itd. Wózki wykonane solidnie, fajne kolory, lekko się prowadzą.

Jeden nawet mi się spodobał: W
 
Do góry