reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

dziewczyny, piszcie , co kupujecie/chcialybyscie dostac/ swoim maluchom pod choinke?
coraz mniej czasu, a u mnie brak pomyslow..
Myslalam o rowerku, ale nie wiem czy nie za wczesnie.
 
reklama
Ja rowerek dopiero na wiosnę kupię ;) Teraz wielce nie szaleliśmy, dostał miasteczko wesołe klocki z FP i ośmiornice do kąpieli :) Już się tym bawi bo stwierdziliśmy że nie ma sensu czekać, bo jemu i tak wszystko jedno heheh jeszcze gapa :) Myśleliśmy też o sankach, ale widząc te "tony" śniegu w połowie grudnia, stwierdziliśmy, że za rok kupimy sanki hih
Od babci dostanie fotel pufa czi-czi pufy fotele nowosc prezent PP (1970480580) - Aukcje internetowe Allegro
A jeszcze myślimy o zakupie stoliczka z Boikido z nauką liczenia :) Na razie pewnie by głównie kręcił sobie pierdołkami a kiedyś tam przyda się w celu edukacyjnym :) ** STOLIK DO NAUKI LICZENIA BOIKIDO gratis (MJ) (1975496895) - Aukcje internetowe Allegro

A no i ciuszki jakieś zakupię z tych bonów do H&M co Wam pisałam :)
 
Conita a powiedz mi czy Daniel jest zadowolony z tych ośmiornic bo ja też przymierzam się do ich kupna i nie wiem czy warto?!!
 
Conita a powiedz mi czy Daniel jest zadowolony z tych ośmiornic bo ja też przymierzam się do ich kupna i nie wiem czy warto?!!

Mamy te Pływające Ośmiorniczki do Kąpieli TOMY Sklep (1964657611) - Aukcje internetowe Allegro
Daniel się nimi bawi, ale ze względu na to, że nie mamy wanny takiej dużej, to tylko część tych ośmiorniczek ma w kąpieli. Ta "podkładka" na której one siedzą i reszta ośmiornic - nimi bawi się w pokoju "na sucho" :) Ta "polewaczka" jest fajna bo szybko mu spłuczę głowę i podoba mu się, że woda jak spod prysznica leci :) A ośmiorniczki przyklejam mu w wanience, a on się siłuje żeby je urwać :) Psikać już też się nimi nauczył :)
Ja jestem zadowolona z zakupu tym bardziej, że je kupiłam za połowę ceny na nocy zabawek w TESCO :)
 
a u nas wczoraj bylo wielkie przemblowanie, wieksza czesc zabawek pochowalem i odbylo sie wielkie wyporowadzenie pozostalych zabawek miska do jego pokoju w salonie zostal tylko stoliczek i kilka mlaych zabawek i wiecie co jak normalnie olewal je, to dzis zaskoczenie, zbawa przedania, wiec chyba poprostu bylo tego za duzo pod reka
 
morima- rowerek to dobra sprawa, moje jeszcze nie mają ale planuję im kupić jak Olka będzie miała 3 urodziny. Ja już chciałam szybciej ale nie mam miejsca na dwa rowerki.
contica- ośmiorniczki fajne, ta pufaa super ale cena powalająca.
margeritta- ja jak mam pochowane zabawki w koszach i na regale to jak im jakaś wyjmę to się bawią jak nigdy, racja że dzieci mają za dużo i nie chcą się bawić.
 
kroma dla nas też za drogie, ale babcia się uparła że ta i koniec... bo my gdybyśmy sami kupowali, to raczej taką zwykłą bez bajerów, one są kolo 130-150zł

u nas też tak jest, że chowam zabawki :) później są "jak nowe" :D
 
u nas wszystkie zabawki są fajne i ciekawe ale na 10minut :eek::cool: i podobnie jak MORIAM nie mam pomysłu na prezenty świąteczne :-( na mikołajki dostaliśmy dla młodej za duże ubrania :)no:) i kolejny stos miśków, z którymi nie wiem co robić... Prosiłam, tłumaczyłam - nie :wściekła/y: dla mojej teściowej pluszaki sa najlepsiejsze i nie dciera do niej, że Alicja ma je w poważaniu. Teraz uparła się na takiego ogromniastego misia i brakuje mi już argumentów, żeby jej wytłumaczyć, że jest zdecydowanie zbędny i wyląduje w piwnicy jak tak dalej pójdzie...
 
reklama
makuc masakra!!! :wściekła/y:

Ja też nie mam pomysłu na prezent dla Pudzianka :eek:
od moich rodziców dostanie nowy jeździk, od innych prezentów się nie spodziewam, a jeśli już to na pewno nie będą się ze mną konsultować...
 
Do góry