reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowo - wyprawkowe szaleństwo :)

reklama
Ja mam czarną spacerówkę i jestem zadowolona. Buda od strony dziecka jest jasna i jest tak duza, ze nie potrzebuje parasolki. Nie widać brudu, a dodatki można mieć kolorowe. Lewusek jaki fajny misiu :D
 
A myślałyście dziewczyny o wózku z eko skóry? Bądź któraś z Was użytkuje? Moja bratowa ma właśnie z eco skóry szary i pod względem utrzymania czystości super sprawa, tylko model który mają jest dość duży - dużo miejsca w bagażniku zajmuje. My jeszcze wózków z mężem nie oglądaliśmy, musimy się kiedyś wybrać do sklepu co nie co pooglądać :)
 
Magdalena tez mysle o tym wozku. Jest na rowni z xlandrem. Jutro jedziemy ogladac dokladnie wozki moze wreszcie sie na cos zdecyduje bo im dluzej ogladam tym mam wiekszy balagan w glowie [emoji14]
 
Mala Mi jak trafisz na ten wózek to sprawdź jak się wozi. Ja go nigdy na żywo nie widziałam. Znajomi mają ale w Hiszpanii i bardzo sobie chwała, mówią ze jest leciutki i fajnie się prowadzi. Jak spotkasz gdzieś to napisz swoje spostrzeżenia na jego temat.
 
Ja go ogladalam w sklepie i rzeczywiscie jest leciutki i dobrze sie prowadzi. Jedynie fotelik budzi moje ogromne zastrzezenia ale sa dostepne troche drozsze ale z o niebo lepszym fotelikiem.
 
Ja mam szary wózek przeplatany z białą ekoskórą właśnie Pani od której go kupowałam powiedziała ze wystarczy gąbka z płynem do naczyń zmyć zabrudzenia jeżeli gdzieś się pobrudzi i właśnie ten camarello są największymi wózkami na rynku jeżeli chodzi o głębokość i dlugosc np gondoli ale są śliczne mimo wszystko i w zimniejsze dni są fajnie zabudowane i gondola jak i spacerówka ma bardzo mocno rozkładana budkę także i na słońce i na wiatr można prawie po same nóżki zakryć sama budka
 
reklama
Ja mam wozek czarno-fioletowy. Uwielbiam go bo ciagle wyglada na czysty. Za to spacerowke podrozna kupilismy szara i na niej juz widac absolutnie wszystko.. co chwile ja piore;)
Teraz zachorowalam na Stokke Crusi szary, ale cena mnie dobila :p
 
Do góry