reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

Ja tez zawsze zabieralam mloda na zakupy...ale nie raz mialam takie nerwy na nia ze gdyby nie ludzie to tak bym jej nastrzaskala:crazy::wściekła/y: Wogole ma manie uciekania!!! chowania sie...i nie raz serce staje mi w gardle gdy ja widze a za chwile dziecka nie ma...wolam,krzycze prawie...biegam jak opentana a ona sobie miedzy ciuchami stoi schowana:wściekła/y:Czasami jest grzeczna..ale to na palcach malej reki mozna policzyc...dzis np.zeby nie spiewala na caly glos to bysmy sie tez jej naszukali a tak po glosie szlismy :-D Ludzie mieli niezly ubaw jak zaczela swoje arie:-D w dodatku zaczyna strzelac swoje pozy ala´joga...wygina sie na rozne stronystaje prawie na glowie no istny cyrk i to jej kladzenie sie gdzie popadnie:dry::-D
 
reklama
no my też dzis po wielkich a raczej długich zakupach - Karol zachowuje się podobnie jak Noemi :( z tym, że to zazwyczaj na mojego biedngo małżonka przypada ujarzmianie go a ja w tym czasie..no wiadomo :) dzisiaj wg Karola buty wszystkie też były małe ;) też staramy się go wsadzać do wózka jak się tylko da ale to zazwyczaj działa na krótko - jak da mu sie jakąś przekaske albo picie albo coś do zabawy - parę minut może wytzrymać ale tylko parę ;)
kupiliśmy buty jesienne w smyku a raczej wiosenne - specjalnie z większym zapasem żeby były na wiosne a teraz bedą awaryjnie jeszcze jakby pod koniec jesieni te z wiosny były za małe (a pewnie będą choć na razie na niezbyt grubą skarpete są ok) do tego 2 bluzeczki z 5 10 15 - takie zwyklaste (jakość to oni mają bez rewelki) ale seria fajna - mechanik z narzędziami róznymi, z tej samej kolekcji czapka szalik rekawiczki ale raczej jesienne niż zimowe - nie za grube, poza tym trzypak rękawiczek z H&m (pieciopalczaste - nauczona doswiadczeniem z tamtego roku - Karol tylko takie tolerował a oczywiście szło kilka par dziennie na ubrudzenie-zmoczenie), spodnie dresowe ze smyka i jeszcze cały stos dupereli z ikei (ramki, szczura, kraba, wieszaki dla dzieci, patelnia, segregatory itd)
dla siebie tym razem tylko opaski do włosów i kolczyki a dla mężusia niestety nic - kupił sobie co prawda buty turystyczne ale ja je skrytykowałam i sie wkurzył i oddał...no ale tak szczerze - oba różniły się odrobine strukturą skóry a jak na buty za 4 stówy to wg mnie nie powinno tak być...Paweł załamany - no bo jak wreszcie znalazł pasujace...nie jest łatwo dobrać takie buty :(
 
Ostatnia edycja:
ja lubie z Klaudia zakupy robic- jest grzeczna..coraz przynosi mi rzeczy jakies..badz prosi by jej cos przymierzyc(lubi sie stroic:-Di odwraca sie tatuś i jak widzis zobac podoba sie..albo jej powiedzono co juz sie utarło i tu kazdy od Klaudii podłapał- to "uuu uu cika cika - lachaa, faajneee"..i przy tym taka fajna zawadiacka minke robi i oczkami..hmm brawiami jakos tak rusza zalotnie:-)

ale jak mnie meczy jej te bieganie i przynoszenie rzeczy(czasem uda mi sie cos jej dac i powiiec pilnuj tego chodz idziemy do kasy zapłacic- to tak przejeta jest rola ze chodzi przez chwile w krok w krok- za kasa?:-D:-D
no i jak juz nic nie skutkuje to wózek jest gitara i najlepiej sie na zakupach sprawuje- potrafi kilka godzin grzecznie siedziec:tak:tylko trzeba z nia rozmawiac, corac podac jej cos do reki itd//
 
no to masz Rusałko szczescie ze swoim aniołkiem :) Karol wszystkiego chce dotkąć i obejrzeć co oczywiscie często jest niewskazane i lubi jeszcze sprzedawczynie czarować swoimi usmiechami :) czasami jakieś gratisy zbiera hihi a jak go wczoraj przypielismy w wózku jak PAweł bluze mierzył to się darł na cały sklep "tato mamo tato mamo..."
 
My tez troszkę zakupów zrobilismy przybyło nam dwie pary dresów

Komplet welur IV roz.68-104 - Odzież dziecięca i dla niemowląt,ubranka dla dzieci,ubranka dziecięce,odzież dziecięca,ciuszki dla dzieci,ciuszki dziecięce,ubranka dla niemowląt,ubranka niemowlęce,odzież niemowlęca,odzież dla niemowląt,ciuszki niemowlę

kolor taki granatowy navy i brązik, kolejne dresy z tej firmy:-D i body na ramiączkach na chłodniejsze dni, rajstopy z lokomotywa i kilka sztuk majtek dzisiaj chyba zakupie kamizelke w Zarze bo są fajne:-D i brakuje nam butów dla Wojtka
 
bardzo lubie tego typu dresy Syla. Klaudia ma podobne(bez kaptura tylko_ w kolorze bezowym.

Ja ostatnio kupiłam Klaudii kilka kurteczek przeciwdeszczowych-wiatrówek, skarpetki, pizamke, ...przydałaby sie jakas czaderska czapka- taka lekka wiosenno/jesienna..no i niedługo pewnie trzeba bedzie kupic wieksze kozaki..bo Duska rosnie jak na drozdzach//:tak:
 
no dziewczyny nieźle szalejecie na zakupach, czekam na więcej zakupowych fotek:tak:
u nas zakupy z Izą to koszmar, raczej staram się iść sama, zawsze podziwiałam Pat za to że chodzi z Noemi na zakupy, moje słabe nerwy by tego nie zniosły, a dal siebie to już na pewno bym nic nie kupiła, bo jak tu coś przymierzyć , gdy Iza szaleje po sklepie ;-):dry:


 
reklama
Irmaa ja nie mam wyjcia,musialam albo mloda zabierac albo nie isc wcale ...No chyba ze tylko w weekend jak Adam ma czas zostac...Ale jak wole ja miec ze soba bo przymierzyc trzeba,szczegolnie buty itd...No ale co sie nawkur*** to moje...Nie raz az mi sie ryczec chcialo jak mi cyrki odwalala...:wściekła/y:
 
Do góry