reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

No jestem...ogolnie kupilam jednego wielkiego chu**:crazy:
3 bluzki,dresik,wiesniacki plecak bo jak patrzylam ladniejsze to od 30 euro wzwyz...A szkoda mi tyle dac bo wiadomo to sie picie rozleje,to cos tam a potem capi i nawet tego wyprac dobrze nie mozna...wiec kupilam za trzy euro:-D jak sie pobrudzi kupimy nastepny.. o i woreczek na stroj sportowy lub kapcie(jak wogole takie cos bedzie potrzebowala) Mloda wybrala sobie rowniez zestaw korali i branzoletki z drewnianych koralikow-no i po 5 min juz zgubila:wściekła/y: no i opaske jej jeszcze kupilam...jutro wybiore sie jeszcze po buty bo jakis kiepski wybor mieli...Kaloszy nie kupilam bo mloda szajby dostawala jak miala tylko kroka w tym dac...

A Wam nic nie kupilam .za grube jestescie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D (zartuje,tylko mi sie nie obrazic ;-)
 
reklama
no dla Pati to nic ;) a dla niektórych wielkie zakupy hihi ja moze jutro poszaleje w Trójmiescie choc teoretycznie nic nie potrzebujemy - ale jak beda wyprzedaże to się nie oprę...
 
Oprocz wielkgachnych zakupow do domu czyli jedzenie plus kosmetyki dla calej rodziny nic innego nie przywleklam..o wazon bialy ,i fioletowe kulki i kamyczki jako dekoracje do mojej sypialni... Mloda dzis zachowywala sie skandalicznie!!!! Adam stwierdzil ze teraz organizujem yzakupy tak by jedno moglo spokojnie polatac a druge zajmie sie naszym lobuzem... Przymierzalam jej buty to wszystkie mowil ze "male"...Cale przymierzanie odbywalo sie sila...Upatrzylam sobie adidasa takie fajne tramki ale rozmiaru nie mieli wiec bedziemy zamawiac :-) No i moja panna potrzebuje juz buta rozmiar 24...23 sa juz na styk takie bardziej...Ogolnie po 4 godzinach zakupow bylam tak zrypana ze padlam w domu i obudzilam sie po 1,5 h godziny snu a w domu cisza...musze wyweszyc gdzie sie podziali...
 
Pati u nas rodzinne duże zakupy nie wchodza w rachubę, bo Miki jest niemozliwy. Jedynie co, to wsadzić w wózek inaczej nie ma szans, bo biega między regałami niczym sie nie przejmując.

A apropos jeszcze nr buta, to butki sportowe kupiliśmy 25 z zapasem, a pantofelki 26 i zapasu prawie nie ma:dry:
 
reklama
a ja zawsze zabieram Oti na zakupy, a wtedy kiedy idę z nią sama, to mąż mówi odważna jesteś, że tak ryzykujesz, bo jak on z nia idzie sam, to caly sklep wie o nich:laugh2:
 
Do góry