reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

reklama
Mam na zbyciu śliczne trampki Coolclub moro na 2 rzepy rozm 23/24 Karol miał je na nogach 2 razy po domu oddam za cene przesyłki jak ktoś chce ;) tylko raczej na szczupłą nóżkę
no my spodni i bluzek trochę mamy bo ja zawsze jak okazja to kupuję i większe do podwijania więc się uzbierało
kurtki też są bo na wiosnę 104 kupiłam i w tamtą zimę miał tą zieloną miał na 104 więc teraz podstawą był kombinezon
jeszcze nic nie przyszło ale mogę się pochwalić (mamy też czadowe sztruksy z tej samej kolekcji marquity :)
 

Załączniki

  • kurtkadreamgranatedytage4.jpg
    kurtkadreamgranatedytage4.jpg
    78 KB · Wyświetleń: 15
  • spodniedreamocieplgranacx3.jpg
    spodniedreamocieplgranacx3.jpg
    58,3 KB · Wyświetleń: 20
160 z groszami - podobno to jest 20% taniej bo z kolekcji 2007/2008 - ale to akurat to mi zwisa ;) spodobał mi się po prostu i że jakość dobra to wiem bo już sprawdzone więc zakupiłam i spokój
 
Baska kombinezon pierwsza klasa:tak: a ceny to chyba takie sa my też koło 180 zł dawalismy w ubieglym roku.
 
swietny komplecik...ja tez juz mam kurtałke na zime-a`la płaszczyk z nexta..taki jak Sandrula miała w tamtym roku;-)
 
Baśka bardzo ładny kombinezon. Super zakup, napewno karolkowi będzie w nim ciepło:-)
Rusałko wstaw zdjęcie kurteczki. szukam coś dla Oli i właśnie coś ala płaszcyk chodzi mi po głowie.
 
reklama
Do góry