reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

Świetny kombinezon. Cenowo też nieźle bo z reguły pamiętam że jak zawsze Madzi kupoałam to tak 200 zł trzeba było liczyć. Matek narazie też nic nie ma zimowego. Nawet nie myślałam jeszcze co by potrzebował...Buty na jesień sobie odpuścimy jedynie kalosze musimy kupic
 
reklama
ja mam dla Klaudii buty na jesien które tatus jej kupił w Warszawie jak był w delegacji...jak mała miała 4-5 m-cy...:baffled::baffled:myslał, ze beda dobre..rozmiar 24:sorry2:
a jak bede w PL lece 14 października:-) to dokupie jej kozaczki:tak:
 
Hahahaha-kochany tatus...Ci jak z czyms wyskocza to naprawde mozna rece zalamac...ale zobacz teraz sie przydaly... Musialy nabrac mocy urzedowej...:-D
 
Baśka fajny kombinezon :tak::-)
Sylwia kalosze koło 30zł, my kupowałyśmy w smyku, mają tam duży wybór, właściwie to Iza sama wybrała takie w szalone krowy i kocha w nich chodzić nawet po domu :-D
co do jesiennych zakupów, to my zaczniemy kupować w październiku, bo przed nami wakacje we Włoszech więc inne wydatki się szykują :tak::-)
ale jak czytam jakie rozmiary wasze dzieciaczki noszą to jestem w szoku, na placu zabaw Iza raczej jest z tych większych dzieci wśród rówieśników, ale jak widzę to na forum należy do mniejszych, bo u nas ciuszki na 98 , a nawet niektóre na 92 są jeszcze dobre, buciki 23-24:dry::sorry2:
 
reklama
a ja dzis kupiła sobie płaszczyk firmy oasis..czarny wiazany w pasie:-)
i pasek skórzany:-)

a Dusi pieska zabawkę- na baterie...i tatus cymbałki:dry::-D
 
Do góry