reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

Mikus też ostatnio bardzo polubił jak mu się czyta. Oczywiście nie może to był długi tekst, ale jest zdecydowana różnica, bo wcześniej sam chciał oglądać. I na topie "Czerwony Kapturek" :-)
 
reklama
Wojtek tez lubi czytanie ma dwie ulubione pory na czytanie rano po przebudzeniu lub wieczorem:-) u nas ostatnio na topie sa takie ksiązeczki z otwieranymi okienkami - Wojtkowi strasznie sie to podoba - najbardziej takie o zwierzatkach:-D
 
gdzies tam Sylwia zapytałą o zakupy jesienne wiec odświeżam wątek i przpominam koleżanki że jesienne kolekcje w sklepach już przebrane :) my mierzyliśmy ostatnio bartki fajne ale chyba jesiennych nie bede kupować tylko zimowe a jesien jeszcze w adkach przebiga - bo znów kurna kupie a po 2 miesiacach do szafy 150 zł...moje dziecię juz rozmiar 26 nosi ...tzn nosi w tej chwili jeszcze te co ma 25 ale prawie na styk, grubsza skarpeta nei wejdzie, musze już kupować większe
kombinezon zimowy za to okazyjnie wyczaiłam na allegro - nowa marquita z zeszłorocznej kolekcji więc sporo taniej - jak przyjdzie to się pochwalę i powiem czy jestem zadowolona
a tak poza tym to siedzę w firankach i karniszach i o ile w bólach wybrałam wreszcie do sypialni tak do dużego pokoju mam big problem bo wszystko co mi się podoba to się prasuje a tego nie chcę...niestety firanki musimy mieć bo pełno wścibskich sąsiadów zaglądających nam w okna dokoła...
a sobie oczywiscie kupiłąm kilka wyprzedażowych bluzeczek i terebkę *wielkości walizki wg mojego męża ;))
 
A tak przy okazji...moja kumpela otworzyla sklep z odzieza dziecieca ...kupilam juz u niej dresik i jestem zadowolona...macie ochote to przejzyjcie...dzis byla po towar wiec niebawem pewnie wrzuci nowe pozycje :-) No i wezcie poprawke ze to amatorka i dopiero uczy sie tworzyc strone co ja ogolnie i tak oceniam ze poszlo jej swietnie :-)

Sklep Internetowy ELF - odzież dla Twojego maluszka - Start
 
Ostatnia edycja:
hehe a u nas nie będzie ani szalenstwa zakupowego jesiennego ani zimowego:)
Oti ma dobre dwie kurteczki z wiosny,ponadto jedna dostała obecnie nową, taka przeciwdeszczową i co najwazniejsze ma dobry komplet zimowy, kupiłam w ubiegłym roku taki który miał odwijane mankiety 7 cm i teraz jest w sam raz, z lekkim jeszcze zapasem. Komplet miała na sobie parę razy z uwagi na lekką zime, wiec jest jak nowy;-) A bardzo mnie to cieszy:) Pomyslimy tylko może o jakimś ładnym płaszczyku.

Buciki ma juz jesienne, takie za kostke- lekko ocieplane, kupione za pare złoty na wyprzedazach wiosennych:) i kozaczki tak samo:) teraz mam więc luz:) i mój portfel też.
 
u nas niestety szykują sie zakupy. Muszę Oli kupic kurtkę i buty zimowe. Nie wiem tylko jaki rozmiar. Polskie 104 obce chyba 110. A buty 26. Ostatnio znowu urosła więc musze uzupełnić garderobę o bluzeczki na długi rękaw. Tylko za kieszen trzeba się trzymać. A ja muszę iść do fryza bo popadnę w depresję. 3.09 mam 3 rocznicę słubu więc musze się upiekszyć:-):-D.
 
reklama
hehe Fredka ja tez byłam u fryzjera przed 3 rocznica slubu:-):-):-):-)

a u nas na topie nieustatnie królewna śnieżka- dla Otylki znana jako mirror mirror ( mamy już 5 książek różnych) i latający kufer
 
Do góry