reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

A u nas 3 rzeczy:
1. jeździk
2. pianinko
3. samochód grający
Nie ma jak wgramolić się na jeździk i włączyć melodyjkę, potem przejść do pianikna i włączyć melodyjkę i na koniec włączyć melodyjkę z autka - mamy w domu stereo plus... I tak na zmiane.

Co do kombinezonu to ja dostałam dla Piotrusia fajne spodnie ocieplane na szelkach - brakuje nam tylko kurtki, dlatego zastanawiam się, czy warto kupować cały kombinezon
 
reklama
Bu co do kombinezonu to zgadzam się że całego nie warto lepszy 2 cz:tak:
Butki teraz (mały robi pierwsze kroki po mieszkanku bięc lada dzień będzie śmigał) kupilam takie wielosezonowe a jak się zrobi zima to kupię takie z mębramą "śniegowce" myślę że sie sprawdzą i na sanki i na inne szaleństwa:tak:
 
Hanus to że Piotruś jeszcze nie chodzi , nie znaczy że nie zacznie za miesiąc . Na wszelki wypadek kupiłabym buty w których mały mógłby próbowac chodzić . Za kostkę, ciepłe, z miękką podeszwą ( żeby zginała się w okolicy paluszków) , na rzepy ( wygodniej ) . Osobiście mam problem z butami dla małego bo nie ma rozmiarówek :-( od tygodnia chodze i szukam i wszystkie tańsze modele są od numeru 20 :szok: a nie chcę kupować butów na 3 miesiące za 130 zł :sorry:
 
Icedal w CCC są fajne kozaczki za 49 zł myślę, że kilka miesięcy wytrzymają;-)
Ja wczoraj kupiłam na allegro używaną spacerówkę Maclaren wszyscy mi ją zachwalali, ale cena nowej jest masakryczna.
 
U nas do zabawy na pierwszym miejscu są wszystkie piki małe, duże, kolorowe, świecące mamy ich całe mnóstwo, jak przystało na faceta lubi też autka jeździ nimi po cały mieszkaniu ale najbardziej interesują go koła lubi je kręcić.
Na zimę mamy już kombinezon 2 częściowy wydaje mi się że taki jest wygodniejszy daje większą swobodę ruchu, kozaczki z CC a czapka i szalik z zeszłego roku będą dobre.:-)
 
reklama
ja też zamówiłam te paputki ortopedyczne, nasz mały ma tędęcje do niewłaściwego stawiania stópki a one podobno wyeliminują problem... cuż cena niezła ale w sklepie nasz rozmiar będą mieli dopiero za miesiąc a zawolali 67 zł:szok:
 
Do góry