reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

reklama
kombinezonu nie mam, ale buty na zimę kupiłam! Ale się cieszę! Pierwsze, prawdziwe buty (prawdziwe bo do chodzenia, a nie do wózka ;-)). Oli jeszcze nie chodzi sam, więc kupiłam z zapasem, starczą do wiosny!
 
Oj, Doxa zaczęła, a ja nawet zapomniałam się pochwalić. Ja też kupiłam Natalce buty na zime, ale do wiosny nie starczą, albo uda mi się wymienic na rozmiar większy alhbo za jakiś czas kupię drugie.
Ale oprócz tego moja córka dostała buty od mojego Taty. No cóż, pówiem jedno, też bym takie chciała. Brązowe kozaczki, na suwak, obłęd.
 
Mam spodnie takie jak narciarskie i oprócz tego zimowa kurtkę. Nie przymierzałam Natalce razem tego, musze zoabczyc kolorystycznie jak wygląda, ale nie wykluczam, że dokupię jej jeszcze kurtkę bardziej do spodni. Chociaz pewnie Natalka bardziej będzie w jednoczęsciowym jeździć.
 
ja sie jutro przejade BC/Reduta... moze mi sie rozjasni troche w kwestii kombinezonow...

w sumie wolalabym jednoczesciowy, bo obawiam sie, ze w dwuczesciowym Krystian mialby gracje przybysza z matplanety... no bo to w sumie dwie warstwy pikowane i strasznie grubo...
tyle, ze nie wiem znajde cos na jego... hmmm... nietypowa figure... ;-)

zreszta pojade, przymierze i zobacze...

aha... no i niezaleznie kurteczke chce kupic, bo jak bedzie pow 0 st. to chyba za cieplo na kombinezon...
wczoraj polowalam na allegro na jedna, ale za drogo poszla...

o butach nawet nie chce mi sie myslec... :dull:
 
reklama
Olivcia ma kombinezon taki cienszy na teraz a puzniej jej kupilam taki nieprzemakalny na sanki.
Mam problem tylko z butami. Nie wiem jakie, ile noga urosnie jeszcze do prawdziwej zimy itd.
Na Mikolaja dostanie czekolade :-D bo zabawek juz nie mam gdzie trzymac.
 
Do góry