reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

no mati jak juz lozeczko bedzie stalo, to zupelnie inna atmosfera w domku, u nas na razie rozlozone, ale materacyk dalej w worku a posciel w opakowaniu, poszewki tylko przygotowane poprane, ale tez w szafie ;)
 
reklama
u mnie jak u Orzeszka: nasze lozeczko tez juz sie wietrzy, materac lezy w folii, posciel uprana i uprasowana czeka w Bobkowej komodce :)
 
Ja bedę miała dziś wszystko rozłożone. Pościel poprana. Może jutro ubiorę łóżeczko i wsadzę fotki.
Orzech, a kupowałaś od tej osoby, od której dziewczyny chcą kupować?
Bo może jak nie dostanę u nas w H&M, to zrobię próbę i kupię na allegro?
 
tak, kupowalam od tej osoby, od ktorej dziewczyny pokazywaly...przyszlo bardzo szybko :) na nim byla metka z H&M w euro i kosztowal 16.90 euro...tak wlasnie tutaj w H&M one kosztuja - jest tylko teraz ciut inny model, bez rozpinynych gogawek i z wejsciem na pasy od fotelika...no ale 3 razy drozszy ;)
 
nie malgos, ja nie wiem jak jest w polskim HM, w niemczech kosztuje baaaardzo podobny - ten sam material, ta sama aplikacja, tylko bez "opcji" nogawek - 16.90 euro, a ja na allegro placilam za niego kolo 25 zlotych
 
Moment, muszę to sobie poukładać:
Więc Ty mieszkasz w Niemczech i widziałaś taki, tylko z mniejszą ilościa opcji w niemieckim H&M, za 16 ojro, czy tak?
 
reklama
Do góry