reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

reklama
Syluś, sklepy chyba pomyliłaś. nie w H&M tylko w kappahlu... albo z kuponem albo z kartą lub dla tych, którzy założą kartę :-) tylko, ze tam nic nie ma ostatnio...
Kasiu - no trochę...
 
Tusiekn - co do skarpetek to polecam z H&M. Są tam takie wywijane - bezuciskowe. 2 pary - 14,90. Są świetne na grubsze nóżki. A masz może w pobliżu Tesco? Bo ostatnio kupiłam tam prawie identyczne jak w H&M tylko oczywiście sporo tańsze: 3 pary - 9,90 też wywijane, bezuciskowe. Są białe, niebieskie i różowe.
 
Jaki rozmiar skarpetek nosza Wasze dzieci? Natalia wciąz wchodzi w 19-21 z H&M, ma tez trochę jakis z zeszłego roki i rzadko bo rzadko,. ale ubiera (te sa bez abs, a Natalia raczej biega i wolę, zeby miała jakis opór, choć znikomy).

BYłam w media markt, mam słabość do niektórych rzeczy tam, normalnie mnei atakują i się zaprzyjaźniają ze mną w sekunde. Dzisiaj spodobała mi się torba do laptopa, jakies gadzety i inne, ale wyszłam z mocno podręcznym aparatem fotograficznym. A Kamil z nową drukarką.. karty zadymią na koniec miesiąca ;-)
 
Magdusiek aparat to już dawno powinaś mieć! Bardzo dobry zakup :-)
Oli skarpetki nosi niemowlęce, ale on ma niewielką stópkę (Bartki rozm. 21 mają luz).
 
Doxa, ja aparat mam, nawet dwa, ale jeden się trochę zużył,a drugi jets z kamera, zresztą bardzo dobrą tylko średnio się ją nosi gdzieś jak się ma Natalię i dwie torby :-)
 
reklama
Magduś to, to ja wiem. I właśnie dlatego, taki właśnie podręczny był Ci wręcz NIEZBĘDNY!!!
 
Do góry