reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

To nie jest wlasnie jakas moja bardzo dobra kolezanka, nie znam jej az tak dobrze. Ona dla Tuska pamietam przyniosla mi pampersy, jakies ciuszki, buciki, hustawke, a dla mnie piekny album na zdjecia co uwazam z super prezent, no ale wlasnie jej nie dam tego samego a przyznaje sie, ze nie mam pomyslow. Przeciez kurde nie kupie jej stanika do karmienia;-)
 
reklama
Dzisiaj Natkowi kupilam male taczki ogrodowe, poki co wozi w nich po domu lale Zuze, jutro pojada do dziadkow wozic zimie;-)
 
Kasiek wiesz, ze sobie pomyslalam przez chwile o ramce, w domu mam zwykle a widzialam wlasnie w sklepie takie ladne zdobione. Dzieki:-)
 
Nie moge natrafic na skarpety zeby nie uciskaly nozek. Ile razy kupuje wydaje sie, ze nie bada a jest odwrotnie. Macie moze jakies sprawdzone, firmowe, a moze jakies z allegro, albo z h&m tylko, ze wtedy bym musiala mame wyslac do Kraka.
 
Wlasnie z gatty chcialam kiedys kupic i nie bylo, popytam jeszcze w innych sklepach a mamie powiem zeby kupila mi w h&m. No a Natek to z tych szczuplych nozek.
 
byłam na zakupach, wielce udanych. Natalkowych głownie. Zaczełam od nike, spodnie dla mnie na fitness i koszulka dla Natalki, rozmiar 4-5 lat, więc nie mam wyrzutów sumienia z powodu ceny.
Później H&M, kostium dla Natalki i kolejny kapelusz, w inne kwiatki, ale z tej samej serii. Marzyła o ubrankach z kotkiem, ale ma dosyć ;-)
Zabawkowy - grający traktor ze zwęrzętami, panem, światłem, grające coś z młotkiem co śpiewa i gada i liczy.
A później apteka, dwie szczepionki i to na tyle.... chyba....
 
reklama
a, dla zainteresowanych, widziałam reklamę nocnych zniżkowych zakupów na Targówku, w czwartek, od 20:00....
 
Do góry