reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

Proszę , powiedzcie na jaki rozmiar kupowac te dżinsy w H&M, bo jutro koleznaka jedzie do stolicy to może mi kupi. A moze jeszcze jest cos superowego?
 
reklama
Dziewczyny sa moze jakies czadowe ubranka dla chlopaka w H&M albo jakims innym sklepie, bo mama moze mi cos kupic i nie wiem na co ja kierowac;-) A chcialabym zeby kupila mu cos super.
 
Tusiekn - kwestia gustu,mnie się sporo podoba.
Kasiu -Natalia dostała troche letnich ubranek, sporo z hello kitty fajnych było, ładne sukeinki polo, spódniczkę, generalnie miałam problem, zeby sie opamiętać.
 
No i dzinsów nie bedzie, bo kolezanka była tylko w blue city.....a tam nic nie ma:-( no ale ona głownie na konferencje pojechała a nie po zakupy...

Ale nic, zaraz na poczatku czerwca planuje przyjazd do stolicy. no i zawsze mozna kupic cos na allegro;-).

Tusiekn, popatrz na allegro i pokaz mamie co ewentualnie by Cie interesowało. ja tak czasem robie jak Krzysiek jedzie słuzbowo do stolicy...

Magdusiek, hello kity to super kolekcja. Ale na allegro wypatrzyłam tez z puchatkiem- takie konturowe i snoopy.
 
a ja dzis widzialam w h&m fajne jeansy. takie z paskiem z jabluszkiem. nie wiem czy czasem nie o tych mowa ;-) i niestety na 86 juz nie bylo. a te na 80 dla Muchy za krotkie. szkoda! zwlaszcza, ze takie fajne koszulki w jabluszka do tego byly.
 
Vertigo , to dzinsy z paskiem ale nie wiem czy w jabłuszka. 8 stron wczesniej jest zdjęcie Igi w tych dzinsach.
A koszulki z jabłuszkiem mnie interesuja , bo Nadia ma spódniczkę dzinsowa z jabłuszkiem i falbanka z tyłu w jabłuszka.
 
Kasiu - powiedz koleżance żeby następnym razem jak będzie zajrzała na drugą stronę blue city, tam jest reduta i jest H&M i mothercare.
Dzinsy z jabłuszkiem czaderskie są, widziałam. zresztą, co ja będe pisać.... w ogóle dzinsy w H&M sa czaderskie ;-)
 
Widzisz Magdusiek, tak była blisko i nie wiedziała. Ale to cenna rada na przyszłośc:tak:

No cóz w H&M wszystko fajne. W przyszłym roku otwieraja w Płocku nową galerie i może u nas będzie.....
 
reklama
Do góry