reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowe szaleństwo lutówek

reklama
ja się zastanawiam...może uda mi się kupić od kogoś, bo pamietam, że przy pierwszym to w nocy wstawałam sprawdzać, czy maleństwo oddycha jak spał za długo spokojnie ;)

poduszka klin jest też fajna i polecam tez takie poduszeczki do spania na boku by dziecko sie nie przefiknęło w nocy :)
 
Widze zalety ten poduszki, tylko sie zastanawiam czy to odrazu od urodzenia uzywacie dziewczyny? Gdzies czytalam ze niemowlak powinien spac plasko...
 
ja nie używałam żadnych poduszek - do tej pory w sumie Zosia śpi bez poduszki i bez przykrycia bo tak lubi:tak: ale może właśnie dla dzieciaczków które dużo ulewają to dobry pomysł:happy:ra t


obejrzałam ten link z wałeczkami i tak sobie właśnie jak Cortina pomyślałam, że to chyba takie wyciąganie trochę pieniędzy bo kocyk też spełni swoją rolę, albo poduszki jaśki:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja dla dzidzi planuje kupić fotelik smaochodowy taki do 13kg,bo przy pierwszym dziecku miałam pożyczany,ale był beznadziejny. Jak macie jakieś typy to bardzo chętnie posłucham:)
Pozatym planuje leżaczek kupić,też miałam pożyczany,ale oni mają maluszka więc pewnie trzeba będzie kupić.
Ja też zastanawiam się nad chustą, w pierwszej ciąży byłam jej przeciwniczką,ale z dwójką dzieci trzeba mieć ręce wolne więc chyba zainwestuje,ale zupełnie się na nich nie znam. Bliżej rozwiązania będe się zastanawiać i zagłębiać w tym temacie.
 
a co do monitoru oddechu to też uważam to za zbędny gadżet.
Planuje zakupić elektryczną nianię. Przy pierwszym dziecku niemiałam,ale uważam, że jest bardzo potrzebne w naszym przypadku. Mieszkamy w domu i trzeba było ciągle nasłuchiwać małą czy nie płacze jak się było na dole dlatego już teraz napewno kupie.
A jeśli chodzi o ubrania to w lecie przechodze w zwykłych luźniejszych bluzkach,tunikach,na jesień-zimę muszę sobie kupić spodnie i jakieś swetry. Pierwszą córe rodziłam we wrześniu,niemiałam ogromnego brzucha więc letnie luźniejsze bluzki,sukienki się sprawdzały,ale już na zimę to pewnie będzie trzeba zakupić jakiś sweter,płaszcz bo w mój normalny zimowy zapewne się nie zmieszcze.
 
reklama
Do góry