reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Witam wszystkie Dziewczyny!!
Też mam problem z zajściem w ciążę po tabletkach jednak odstawiłam je już prawie 2 lata temu i dalej nie mogę "zaskoczyć":) Staramy się z już 5 miesiąc, lekarz na ostatnim usg powiedział mi że prawy jajnik mam na granicy policystyczności i strasznie się boję że nie będę mogla zajść w ciążę. Kupiłam ostatnio paski owulacyjne cały cykl robiłam i według nich nie miałam owulacji. Strasznie się martwię, pomóżcie :(

Właśnie sprawdziłam sobie wyniki badań.
Piepszona prolaktyna zamiast spaść, wzrosła. jest 75. Było 71.....
Nie chce mi się nawet gadać. Pa!

lekarz nie mzoe ci przpeisac lekow na obnizenie polaktyny ? moze go popros!

Ja już brałam przez miesiąc Bromergon + Castagnus Ale żadnej zmiany w poziome rolaktyny nie ma, natomiast psychę mi wykańczał.

hmm kiedys czytałam, że na prolektyne tez działają tabletki antykoncpecyjne ...ale nie wiem ile to w tym prawdy
 
reklama
czesc wszystkim.doszlam do wniosku ze musze wiele rzeczy zmienic jesli chce zaciazyc.chce unikac tematow dzieci, ciaz, owulacji i ciezarnych.dlatego robie sobie przerwe od forum narazie na miesiec. moze jak nie bede ciagle o tym czytac i pisac to moze uda mi sie wyluzowac.narazie czuje sie b. dobrze i chce zeby tak zostalo.trzymam za Was kciuki i do zobaczenia.na pewno tu wroce.
Agness przykro mi z powodu prolaktyny.trzymaj sie kochana i postaraj sie wrzucic na luz.
kwiatuszek moze w maju w koncu nam sie uda zaskoczyc.
 
kasia dokładnie, powodzenia i pisz czsami na PW co i jak. Trzyma kciuki, świetny wybór, ja też się zamierzam.................. buźka.
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET
Dla zaciazonych spokojnej ciazy, a dla staraczek wymarzonych fasolek :biggrin2:
Zobacz załącznik 334636
Wpadlam do Was kobietki sprawdzic jak nastroje, ale widze, ze nie jest za ciekawie... Kochane jestem z wami i trzymam mocno kciuki, aby wszystkim wam sie udalo. Ja mam druga wizyte u gina w czwartek. Mam nadzieje, ze zobacze juz cos konkretnego :) A tymczasem sle fluidki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Staraczki nadal kciuki mocno zaciśnięte!!!!

A w ogóle która mi w skrócie napisze co nowego u Was??? ktora zaciążyla w ostatnim czasie?

A u nas OK, Adasiowi leci już 7 miesiąc, rozrabiaka jakich mało ;-)
 
Wczoraj lekkie plamienie.
Noca bole jak na @.
Dzisiaj rano plamienia ciag dalszy.
Pierwsze wymioty jadac na wizyte.
Czekajac w kolejce wieksze plamienia czystej krwi.
USG pokazalo 3 plamki.
To bylo tylko powiekszajace sie lozysko.
Dziecko nie funkcjonowalo.
Skierowanie na aborcje.
Jutro ustalenie terminu usuniecia "mojej fasolki"...
A ja tak czekalam az uslysze dzis jej serduszko...
Nie mam juz sily plakac...
 
reklama
Jestem na chwile. Wczoraj mialam juz zabieg... Dzisiaj wymyslalam sobie zajecia , zeby tylko nie myslec zbyt wiele. Fizycznie nic mnie nie boli i plamien praktycznie w ogole nie mam. 3 miesiace musimy czekac teraz do nastepnych staranek, ale jestem dobrej mysli. Dziekuje kobietki za cieple slowa. Jakos sie trzymam...
 
Do góry