reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Lazurowe - wiem ze nic nie poprawi humoru ale łacze sie w bolu ! mam nadzieje ze jak zaczniecie starania to uda sie za pierwsyzm razem i to podwojnie ;] pozdrawiam serdecznie
 
jest tu kto agusia odezwij sie ktos kacha mialas czasem zagladac a tu cisza

witam panienki cały wieczor i cała noc bolał mnie brzuch ale dopiero rano wziela nos pe.Moj juz pojechal ale mam nadzieje ze te 2 tyg zleca bardzo szybko i bedziemy razem mowil ze moze uda mu sie przyj na moje urodzinki ale niestetyja pracuje w tym dniu:( czuje sie dziwnie bardzo ale chyba juz za bardzo sie znow nakrecam jeszcze do wczoraj był spokój dzis jak szłam rano po zakupy zaczeło mnie unosic na wymioty ale jakos sie powstrzymalam ,musze wytrwac do czwartku zeby mnie czasem predzej nic niepokusiło testowac w czw ma przyjsc @,mam bardzo żółty słuz az pomaranczowy ale to pewnie po globulkach
 
Ostatnia edycja:
ja zaszłam w drugim cyklu po odstawieniu tabletek. Lekarz mówił ze zaraz po odstawieniu tabletek kobieta jest bardzo płodna i u mnie się sprawdziło
 
zajsc mozna zaraz po odstawieniu, ale jest duze ryzyko ciazy mnogiej. najlepiej odczekac od 3 miesiecy do pol roku
 
reklama
Do góry