reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Witam wszystkim bardzo dawno juz nie zaglądałam na forum :) .
Mam pytanie może wyda wam się śmieszne -
Od kilku miesięcy po leczeniu tabletkami anty- ze wzgledu na PCOS gin doprowadził moje @ do cylki 28 dniowych po odstawieniu tabletek trzymało sie to do dnia dzisiejszego czyli 6 m-cy. dziś przypada mi 29 dc i nic @ brak. Ponieważ doszło do współżycia w 21 dc z zabezpieczniem -bo mój mąz na razie nie chce baby. Pytanie czy jest możliwość abym zaszła w ciąże ? Czy po prostu @ mi się przeciąga :( napewno w trakcie współ. miałam płodne :) bo to zauważyłam - dziwnie bo zawsze odczuwałam je około 13-16dc a tu 21dc. Co wy o tym sądzicie jako zaawansowane staraczki :) Ja chętnie bym chciała baby :) Pewnie @ przyjdzie spóźniony co ?
 
Jeżeli w 21 dc, czułaś że to były płodne, to @ powinnaś dostać (jeśli dostaniesz...) po około 14 dni od owu. Bo owulacja występuje około 14 dni przed @ czyli zmoich obliczeń około 35 dc. Może czoś ci się przesunęło, bo skoro z zabezpieczeniem to sznse są marne. Ale trzymam kciuki, żeby jednak nie przyszła skoro jej nie chcesz.
Pozdrawiam, i pisz co będzie....
 
dzięki Agnes :) za info też mi się własnie wydaje że to się coś poprzesuwało :) - będe czekała cierpliwie :( -a jak nie to pod koniec tyg teścik :) heh :)
 
JEST FASOLKA !!!!!!

Nie moge nadal w to uwierzyc, ale to prawda ;):-)

Normalnie myslalam, ze na zawal zejde jak testowalam, bo najpierw pokazala sie tylko pozioma kreska, a ja sobie mysle: "Co jest, przeciez mam objawy na ciaze" i za kilkanascie sekund dotarla tez pionowa krecha ;) ufffff.... Ale szok przezylam, aczolwiek wczoraj mialam jakies tam przeczucie, ze sie udalo :tak::-)

Mam nadzieje, ze cos sie tu teraz odblokuje na tym watku i szybko pojawi sie tu kolejna fasolka ;) Trzymam kciuki kochane :tak::-)
 
lazurko szybo mi tu wstawiaj zdj tesciku to taki zwyczaj tu no i gratki oczywiscie

doris ja przez kilka miesiecy po odstawieniu tez milam regularne a pozniej zaczeło sie zmieniac wiec poczekaj kilka dni

lazurko nie raz bol sie odczuwa dopiero po woulce iwec mogliscie trafic prosto w nia super ze sie udalo
 
Ostatnia edycja:
reklama
Laski, ja dopiero wrocilam do domku :-) Spokojnie, tescik dzis wstawie na pewno, zeby nie bylo, ze tradycji sie nie trzymam :-D
 
Do góry