reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Anecia1111 one powinny się wzmagać gdy jesteś zmęczona, za długo stałaś, albo chodziłaś.Przy leżeniu raczej nie.Mnie przynajmniej nie łapaly.Pod koniec ciąży owszem, nawet na początku nie odróżniałam ich od porodowych, ale na porodówce przekonałam się jaka jest różnica:baffled::-)
 
reklama
MANDRZEJCZUK tez mam nadzieje, ze nam sie uda w miare szybko i ze bedzie wszystko w porzadku. oby :))) Wiem, ze Ci ciezko z ta sytuacja ale mam nadzieje, Ze Ty tez bedziesz jeszcze szczesliwa i ze doczekasz sie malenstwa. Kurde. My to widze obydwie takie nakrecone.
 
Nakręcone kobiety, trzymam mocno kciuki za wasze starania :):) Tylko się nie stresujcie za bardzo podczas tworzenia, bo stres piękności szkodzi i zachodzeniu w ciążę :):)
 
no ja to jestem zakrecona jak sloik kurde ale teraz wrzucilam na luz, bo taka obsesja prowadzi do schizow, powoli wiosna budzi sie do zycia, wiecej sloneczka jest to i humorek sie poprawia ;)) w koncu pozbylam sie moich natretnych pryszczy na czole pewnie to zasluga nowego plynu antybakteryjnego ale juz nie pamietem kiedy mialam takie czysciutkie czolo...hm...to bylo jakies 8 miesiecy temu zanim odstawilam tabsy hehe na razie juz chyba 3 czy 4 dzien pod rzad snia mi sie dzieci albo moja ciaza, nie wiem czemu w sumie juz tak o tym natretnie nie mysle jak wczesniej, ale patrze, ze podswiadomosc dziala ;))
milego wieczorku staraczki i mamuski w toku ;p
 
MARGOLCIA, ja mam nadzieje ze teraz tylko jestem w napieciu a ze jak przyjdzie co do czego to ze podejde na luzie, bo wiem ze stres nie pomaga a szkodzi

MANDRZEJCZUK, masz racje. nie ma co myslec o tum co bylo. Teraz mamy wiosne choc ta pogoda przez ostatnie kilka dni w ogole wiosny nie przypomina ale kalendarzowa jest i nie ma to tamto :)))
ja przebieram nogami i tylko tak mysle o tych naszych starankach. Jejku :))) juz zwariuje do tego momentu chyba. Nie no moze zle nie bedzie ;d
 
mandrzejczuk..... już niedługo to nie będzie tylko sen, zobaczysz. Doczekasz się swojego upragnionego maleństwa.
U mnie dziś 9dc, castagnus pochłaniam i teściki robię.... i pracuję ;-)
A co poza tym u ciebie słychać? Mam nadzieję że nie ostudziły się twoje zapały???

pysia888 a co u ciebie? ty też czekasz kobitko? już na @ :-( ? czy pracujesz?
dziewczynki do dzieła, bo coś czuję że ten miesiąc należy do nas.

Ja mam we wtorek imieninki, i wiecie co we wtorek powinnam mieć owulację, może będę miała piekny prezencik??? hmmmmm ale się rozmażyłam.
 
Ostatnia edycja:
no to ja trzymam kciuki, aby w ten szczegolny dzien zaskoczylo, wiecie co ja to chyba glupia jestem dzisiaj snilo mi sie,ze mialam robic bete i dostalam juz za wczasu wykres ile na jaki tydz ciazy przypada hehe ciekawa jestem co z dzisiaj na jutro mi sie przysni hehe, bo to juz sie smieszne zaczyna robic.
Ale u mnie jest piekna pogoda, slonce tak daje zza okna, ze nie sposob sie nie usmiechac, a tak blekitnego nieba juz dawno nie widzialam ;))
 
a podobno jak się kobiecie śni (tak bez ciągłego myślenia o tym) , że jest w ciąży to oznacza dobrą nowinę?? Mi się parę razy sprawdziło :)

Agnes to działaj we wtorek!! Taki prezencik imieninowy :)
 
MANDRZEJCZUK, a mi sie dzis snilo, ze urodzilam dziecko i ono bylo niemalze czyste jak wyciagneli ze mnie. troszke krwi na glowce mialo i plecki jakies zolte heh

AGNES, no ja jeszcze nie rozpoczynam staranek. Moj suwaczek wskazuje ile mi jeszcze czasu pozostalo :))) a tak bardzo chcialabym juz :))) ale czekam do slubu ;D

A z tymi snami to mam czesto tak, ze robiac cos w dzien nagle znikądinąd przypomina mi sie, ze to czy tamto mi sie snilo. To takie deja vu ale fajnie to tak :))
konkretne sytuacje ktore w dzien sa, a nagle przypomina mi sie sen. Czesto mam tez takie sny, ktorych jestem bardziej swiadoma. Raz snilo mi sie ze jestem w ciazy. I obudzilam sie w nocy i dotykalam brzuch i juz podczas snu ostro wydawalo mi sie, ze to ciaza...
ostatnio bylam w snie samolotem w Ameryce. sen niestety przerwala moja mama, ktora cos ode mnie chciala brrrr..
Czesto mam sny
 
reklama
pysia888 spoko, nawet nie zauważysz jak szybciutko zleci. To teraz przygotowania do ślubu.... Fajniuśko.... to też bardzo miło wspominan.... to kiedy ten wielki dzień? No i potem.... staranka, fajnie.
 
Do góry