reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

margolcia ty mnie nie nakrecaj, bo ja znowu mam powodzie sluzowe, tak jak przed poronieniem...ja ogolnie nie mam duzo sluzu, ale zanim zrobilam wtedy test to to byla moja pierwsza oznaka. Oj daj Boze, aby to bylo to ;)) bo ja tez ostatnio czytalam, ze ciaza czy dziecko we snie oznacza szczesliwe macierzynstwo ;)) a ostatnio widzialam 2 lecace bociany, ktore oznaczaja szczescie jesli sie widzi wlasnie pierwszgo takiego bociana na wiosne
 
reklama
mandrzejczuk, to wyślij jednego bociana do mnie :-)
a ty teraz słońce czekasz na @? bo już się zgubiłam. Ja, odkąd biorę wiesiołek to cały czas mam mokro, wcześniej też nie narzekałam, ale nie aż tak. :-), oby tylko rezultaty były. Ale bym się cieszyła. Taki fajny prezenik.:-D:-D.
A co do snów, to ja najczęściej swoich nie pamiętam, :crazy::crazy:
 
no dzisiaj mam 18 dzien cyklu, wiec jak na skazaniu siedze i czekam czy ta wstretna @ sie pojawi czy nie, lykam jak narazie kwasik i oczekuje z nadzieja ;)
 
Anecia1111 one powinny się wzmagać gdy jesteś zmęczona, za długo stałaś, albo chodziłaś.Przy leżeniu raczej nie.Mnie przynajmniej nie łapaly.Pod koniec ciąży owszem, nawet na początku nie odróżniałam ich od porodowych, ale na porodówce przekonałam się jaka jest różnica:baffled::-)

Tak po "dogłębnej analizie" stwierdzam że chyba tak było... tzn wzmagały się wtedy kiedy byłam przemęczona. Chociaż tak znienacka kiedy nic nie robiłam też się zdarzały, ale na jakiejś stronie ostatnio właśnie wyczytałam że długie przebywanie w jednej pozycji też może powodować te skurcze. Więc teraz staram się trochę leżeć, trochę siedzieć, trochę chodzić i jest ok :-) Tylko dzisiaj na lewe biodro nie mogę, ale to u mnie normalne od początku ciąży... problemy z biodrami... raz jedno raz drugie :baffled: To od tego ciągłego spania na boku, bo przed ciążą to albo na prawym boku spałam, albo na brzuchu... a teraz tylko boki mi zostały :-D

mandrzejczuk..... już niedługo to nie będzie tylko sen, zobaczysz. Doczekasz się swojego upragnionego maleństwa.
U mnie dziś 9dc, castagnus pochłaniam i teściki robię.... i pracuję ;-)
A co poza tym u ciebie słychać? Mam nadzieję że nie ostudziły się twoje zapały???

pysia888 a co u ciebie? ty też czekasz kobitko? już na @ :-( ? czy pracujesz?
dziewczynki do dzieła, bo coś czuję że ten miesiąc należy do nas.

Ja mam we wtorek imieninki, i wiecie co we wtorek powinnam mieć owulację, może będę miała piekny prezencik??? hmmmmm ale się rozmażyłam.

To moze te imieninki przyniosą małe szczęście :-) Trzymam kciuki :-)

no to ja trzymam kciuki, aby w ten szczegolny dzien zaskoczylo, wiecie co ja to chyba glupia jestem dzisiaj snilo mi sie,ze mialam robic bete i dostalam juz za wczasu wykres ile na jaki tydz ciazy przypada hehe ciekawa jestem co z dzisiaj na jutro mi sie przysni hehe, bo to juz sie smieszne zaczyna robic.
Ale u mnie jest piekna pogoda, slonce tak daje zza okna, ze nie sposob sie nie usmiechac, a tak blekitnego nieba juz dawno nie widzialam ;))

Nie jesteś głupia tylko po prostu podświadomie myślisz o starankach i z tego te sny, ale to przecież nic złego :-)

margolcia ty mnie nie nakrecaj, bo ja znowu mam powodzie sluzowe, tak jak przed poronieniem...ja ogolnie nie mam duzo sluzu, ale zanim zrobilam wtedy test to to byla moja pierwsza oznaka. Oj daj Boze, aby to bylo to ;)) bo ja tez ostatnio czytalam, ze ciaza czy dziecko we snie oznacza szczesliwe macierzynstwo ;)) a ostatnio widzialam 2 lecace bociany, ktore oznaczaja szczescie jesli sie widzi wlasnie pierwszgo takiego bociana na wiosne

2 bociany to podwójne szczęście :tak:
 
hehe ty mi juz tu blizniakow nie wroz, ja je widzialam oddzielnie hehe bo w jakims senniku wyczytalam, ze widziec ciaze we snie, to blizniaki, czy, ze byc w ciazy juz nie pamietam, bo te senniki to tak z przymrozeniem oka trzeba traktowac ;p
 
hehe ty mi juz tu blizniakow nie wroz, ja je widzialam oddzielnie hehe bo w jakims senniku wyczytalam, ze widziec ciaze we snie, to blizniaki, czy, ze byc w ciazy juz nie pamietam, bo te senniki to tak z przymrozeniem oka trzeba traktowac ;p

Z przymrużeniem oka... no ale coś może w tym jest :-D No ale dobra... nie wróżę żeby nie było ;-)
 
pysia888 Fajniuchno, :tak::tak:;-);-);-);-);-).
Zazdroszcę ci, u nas trochę ten żar się ostudził, ale to przez pracę.... i Przez moje dziecko. Cały wolny czas staramy się z nim spędzać, a że pracuję od 11-19, to nie za dużo tego czasu jest. Ale jak siegam pamięcią, to na początku jest tak "magicznie ;-);-);-)" wszyskiego naj naj na nowj drodze życia. I pisz co tam u ciebie, jak przygotowania i staranka.

A wy dziewuszki co tak cicho? mandrzejczuk jak u Ciebie?;-)
 
u mnie cisza przed burza hehe po weekendzie powinna przyjsc @ wiec czekam na cykl 28-36 dniowy, bo tak mniej wiecej mi skacza, od 2 dni juz mi sie ciaze i dzieci nie snia heheh bylam wlasnie na solarce opalic moje 4 literki, bo mam weselicho w sobote i musze wygladac mniej blado jak moja sukienka, wiec poki nie jestem w ciazy to korzystam ze sztucznych promieni, ale i tak chodze rzadko, wiec nie zaszkodzi ;p No a godzinki pracy masz lipne, bo juz chyba lepeij isc na rano i te popoludnie miec wolne prawda? No ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.
pysia888 jak ja ci zazdroszcze tych przygotowan, wesele i slub to taki fajny i wyjatkowy dzionek, sama oghladalam dzisiaj swoje wesele i co ja bym dala aby moc przezyc to jeszcze raz...mm... az rozmarzylam sie wspomnieniami
 
reklama
mandrzejczuk dokładnie, to samo miałam na myśli. Ja bym chciała jeszcze raz przeżyć swoje weselicho..., a poza tym, skąd wiesz że nie jesteś w ciąży? A może akurat??? A właściwie ja sądzę że raczej jesteś.... I ty masz się tego trzymać ;-))))
 
Do góry