reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Mandrzejczuk, gdyby nie slub to .. ;) jak juz wytrzymalam prawie dwa lata to i wytrzymam te 3 miechy ;))))

tak szybko zleci, że się nawet nie obejrzysz....:-)
A potem będzie piękny prezent na nową drogę życia....:-D

A ja pomału zbliżam się do przytulanka:-).... Dziś 6dc. Castagnus i wiesiołek cały czas biorę :baffled:.... od czwartku zaczynam testy owulacyjne.... I mam nadzieję, że się doczekam wkońcu:-D:-):-D:-)

Pozdrawiam wszyskie staraczki, zbieram się do pracy, życzę wszyskim miłego dnia i do wiecorka... PaPaPa:rofl2:
 
reklama
Agnes, kochana oj bardzo nam sie marzy taki prezencik z postaci ciazy. Jejku... doczekac sie nie moge :))) jestem tak nakrecona na bobasa, ze szok. Mi gin zalecila brac feminatal 2 miechy przed starankami
 
Cześć dziewuszki.Trafiłam do was zupełnie przypadkiem, nawet nie wiedziałam,że istnieją takie fora. Czytałam ostatni rok co działo się na forum. Sama mam dwójkę robaczków prawie 5 i 6 lat.Ale widzę że macie różne obdżeksy w związku z tabletkami i ciążami po nich.Napiszę wam co wiem na ten temat z własnych doświadczeń.

Tabletki brałam od 15 roku życia, była to Diana, przy okazji dobrze działała na wygląd mojej cery;) to było dobre tłumaczenie przed mamą;) Bądź co bądź w pierwszą ciążę zaszłam w 3cim miesiącu od odstawienia tabletek, choć staraliśmy się od razu(myślę że byłam gotowa na bliźnięta).Szczerze powiedziawszy w miesiącu w którym zaszłam kochaliśmy się tylko raz ze względu na to że przyplątał się do mnie jakiś stan zapalny.Byliśmy zaskoczeni leciuteńką drugą kreską na teście.Całą ciążę czułam się wspaniale.Żadnych mdłości, ani nic takiego.Córa urodziła się zdrowa i silna.Przy karmieniu piersią brałam również tabletki(choć nie pamiętam ich nazwy).W drugą ciążę zaszłam po ośmiu miesiącach od pierwszego porodu, ale tym razem w drugim cyklu po odstawieniu tabletek.Karmiłam jeszcze cycem, i kontynuowałam karmienie jeszcze przez dwa miesiące ciąży.Również czułam się genialnie, choć minimalnie podkrwawiałam przez dwa dni. Przeleżałam, wzięłam no-spę i jakoś minęło.Po drugim porodzie nie planowaliśmy więcej dzieci, więc (miałam zniszczony brzuszek) poddałam się plastyce brzucha.Ale teraz naszło mnie na nowo:)Właśnie mam ok.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:-p:-pAle z Ciebie sprytna "bestyjka".... Brawo, brawo....
Zaczynaj starania, życzymy powodzonka. I oczywiście cały czas zdawaj sprawozdanie jak ci idzie. 3mam kciuki.
 
pysia88 feminatal? Ja to kupilam jak tylko dowiedzialam sie o ciazy, ale teraz po poronieniu juz nie biore czyli moge zaczac to brac znowu przy starankach? Tak jak kwas foliowy to jakis wspomagacz witaminkowy? ;)
 
Mandrzejczuk, dokladnie. gin mi mowila, ze feminatal sie bierze jakis tam jak sie stara o bobasa i chyba do 12go tygodnia ciazy, a pozniej i dalej to feminatal ale juz troche inny. Tak. i to prawdopodobnie witaminy i kwas foliowy zawiera. Jak bedziesz chciala to popatrze na ulotke. Tam bylo jaki brac jak sa staranka, a jaki pozniej :))) no ale narazie staranka
DARIAP, super ze masz dwoje dzieci i ze nie bylo problemow :))) A to juz taki stereotyp, ze jak cos jest z ciaza czy bobaskiem nie tak to od razu rzekoma wina tabletek anty tylko, ze anty teraz maja minimalne dawki hormonow i wcale takie zle nie sa, bo gdyby byly to lekarze by ich masowo nie polecali itp
 
Cześć dziewuszki.Trafiłam do was zupełnie przypadkiem, nawet nie wiedziałam,że istnieją takie fora. Czytałam ostatni rok co działo się na forum. Sama mam dwójkę robaczków prawie 5 i 6 lat.Ale widzę że macie różne obdżeksy w związku z tabletkami i ciążami po nich.Napiszę wam co wiem na ten temat z własnych doświadczeń.

Witamy cieplutko kolejną kobietkę na "naszym temacie" :-) Wpadaj do nas tak czesto jak tylko masz ochotę :-)

Agnes, kochana oj bardzo nam sie marzy taki prezencik z postaci ciazy. Jejku... doczekac sie nie moge :))) jestem tak nakrecona na bobasa, ze szok. Mi gin zalecila brac feminatal 2 miechy przed starankami

Haha... prezencik na pierwszą rocznice ślubu :-) My będziemy mieli troszkę po rocznicy :-) Ale fajnie by było gdyby sie Wam np udało akurat na rocznice :-D

Mandrzejczuk, dokladnie. gin mi mowila, ze feminatal sie bierze jakis tam jak sie stara o bobasa i chyba do 12go tygodnia ciazy, a pozniej i dalej to feminatal ale juz troche inny. Tak. i to prawdopodobnie witaminy i kwas foliowy zawiera.

Przed ciążą można brać albo sam kwas albo w postaci zestawu witamin jak np Feminatal, zależy to przede wszystkim od tego czy się dobrze odżywiasz, czy masz dore wyniki morfologii itp Później w ciąży do 12/13 tyg bierze się nadal kwas albo te witaminki, no a po 12/13 tyg bierze się zestaw który poecany jest na "starszą" ciążę, tzn taki który zawiera wiecej witaminke tak żeby starczyło i dla kobietki i dla maluszka :-) więc dobrze pysia mówisz, popieram jak najbardziej :-D Chociaż decyzję o tym czy trzeba brać leki czy nie podejmuje ginekolog, bo np w moim przypadku kiedy mam wzorowe wyniki badań żadne iwtaminy nie są potrzebne. chociaż teraz jak pójdę do gina to pewnie mi bedzie kazał magnez brać albo nospę bo czasami mi brzuch twardnieje, no ale poza tym wszystko ok. pozdrawiam
 
ANECIA, a chodzi Ci o to, ze na rocznice slubu bylo juz dziecko czh dopiero ciaza? hi hi... nie no... mysle, ze juz wtedy bobas bedzie :))) widzisz jaka ja jestem obcykana? :))) jak bylam u ginekologa to wlasnie mi dala ulotke o feminatal i wiadomo, ze narazie bede brac ten dla starajacych sie i na poczatek ciazy, a pozniej jak sie ewentualnie uda to zadecyduje co dalej :))))
Takze za miesiac kupujemy feminatal i lykam codziennie :)))) yeah... Juz bobasa sie nie moge doczekac i staranek
 
Muszę skoczyć do apteki po testy owulacyjne, bo nie mam pojęcia kiedy u mnie występuję.Po śluzie nie da się poznać, a kłucie w jajnikach nie zawsze pokrywa się z owulacją.Np.Przedwczoraj mnie kuło, a wczoraj dostałam @, więc kupię te testy z ciekawości aby zobaczyć jak to u mnie z tą płodnością jest.

Za wszystkie trzymam kciuki!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
DARIAP, ja tez trzymam kciukaski za Ciebie :)))) i sama sie doczekac nie moge staranek. Mam dwa opakowanka anty w torebce, jeszcze jedno moj kupi czyli lacznie trzy opalowanka i ruszamy do boju po okresie :))) trzy miesiace niecale
 
Do góry