reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

:-) witam się z ranka no i moja @@@@ nadal nie pojawiła się , ale dziś rano był test i negatywny , więc cykl mi się rypnoł pewnikiem , może wiosnę poczuł :szok::szok: szlag mnie trafi , sama nie wiem co myśleć ...
 
reklama
mandrzejczuk, no właśnie nie za bardzo regularne. W styczniu 25, lutym 28, marzec 30 - średnia jest 27,8.... A wcześniej nie wiem, bo byłam na tabsach..
I jak myślisz????
Ale chyba i tak zacznę działac tak jak mówisz kołao 10dc.
Kupiłam testy owulacyjne, będę się testować, dam znać, jak wychodzą.... I wiesiołka i castagnus dalej biorę.
 
no to jak najkrotszy mial 25 dni to odejmij 14 dni i w 11 dc mniej wiecej wychodzi na owulacje, czyli mozesz sie juz zaczac starac ze 3 dni przed owulacja, lepiej wczesniej jak za pozno, a ze plemniczki potrafia 3 dni przetrwac to zaczekaja jakby co ;)
 
Dzięki kafane....
A teraz mi doradźcie moje mądre koleżanki, kiedy najintensywniej "pracować"? żeby było najlepiej.... Bo ja sama chyba nie umiem sobie wyliczyć :no::no::no::no::no::no:.

Kurcze, wczoraj byłam taka "dętka" że nawet nie miałam siły tu dłużej posiedzieć i odpowiedzieć na Twpje pytanko:baffled: Co do starań to ja akurat mierzyłam temperaturę... fakt że na poczatku po odstawieniu tempka też wariuje ale idzie się na niej w miarę "oprzeć". Ale jeśli nie mierzysz to obserwuj śluz, kiedy masz jakieś bóle jajników itp. No a najlepiej od najkrótszego cyklu odjąć 12-14 dni i wtedy najlepiej się starać. Ale z drugiej strony przy Twoich nieregularnych cyklach to nie wiem czy to zda egzamin, więc może kup testy owulacyjne tak jak mandrzejczuk i wtedy rób tak od 10 dc i powinnaś się dowiedzieć czy i kiedy masz owulację. Pozdrawiam
 
Kurcze, wczoraj byłam taka "dętka" że nawet nie miałam siły tu dłużej posiedzieć i odpowiedzieć na Twpje pytanko:baffled: Co do starań to ja akurat mierzyłam temperaturę... fakt że na poczatku po odstawieniu tempka też wariuje ale idzie się na niej w miarę "oprzeć". Ale jeśli nie mierzysz to obserwuj śluz, kiedy masz jakieś bóle jajników itp. No a najlepiej od najkrótszego cyklu odjąć 12-14 dni i wtedy najlepiej się starać. Ale z drugiej strony przy Twoich nieregularnych cyklach to nie wiem czy to zda egzamin, więc może kup testy owulacyjne tak jak mandrzejczuk i wtedy rób tak od 10 dc i powinnaś się dowiedzieć czy i kiedy masz owulację. Pozdrawiam


Tak kupiłam testy, ędę się testować....
Ale zawsze tak około 11dc boli mnie przez okoł 2 dni jajnik, raz jeden raz drugi.... Czyli po jakim czasie od tego by była owulacja?
Bo ja myślałam że w te dni, ale chyba nie :no::no::no::baffled::baffled:
 
Tak kupiłam testy, ędę się testować....
Ale zawsze tak około 11dc boli mnie przez okoł 2 dni jajnik, raz jeden raz drugi.... Czyli po jakim czasie od tego by była owulacja?
Bo ja myślałam że w te dni, ale chyba nie :no::no::no::baffled::baffled:

U mnie zawse owluacja była jednoznaczna z bólami jajników, tzn w ten dzień kiedy najmocniej bolało to czułam że to właśnie "ten dzień" ale zwykle bolalo też dzień przed i po. Może u Ciebie też tak jest. Ale najlepiej będzie jak chyba jednak bedziesz robila te testy. A przy okazji możesz też mierzyć temperaturę codziennie rano przed wstaniem mniej więcej o tej samej godzinie. I skok tempki to bedzie prawdopodobnie owulacja, tak było u mnie... najpierw niewielki spadek a nastepnie skok. pozdrawiam
 
A ja juz nie moge doczekac sie staranek o :))) tylko niecierpliwie spogladam na suwaczek i mysle, ze chcialabym juz ale slub mnie powstrzymuje.

Juz chce :)))
z lozka wtedy wychodzic nie bedziemy a co... jak szalec to szalec ;D
 
reklama
Do góry