reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Czesc wam.Mam pytanko. Czy ktoras z was miala moze spirale Mirena i jak to jest po jej wyjeciu. Czy odrazu mozna sie starc czy trzeba czekac. W piatek mam termin na jej wyjecie. Rok przed terminem ale chcemy jednak juz teraz drugiego skarba. Niewiem tylko jak to potem jest.
 
reklama
Lea my też możemy uciec na inny wątek jakby co :)
Test negatywny... niefajnie, choć póki @ nie przyjdzie to jeszcze można mieć nadzieję :)
Ja właśnie kończę @ i mam jej dość...
a może Twoja jednak nie przyjdzie :)
 
CZESC DZIEWCZYNY I DALEJ NIC Z TEGO NIEWIEM ANI@ ANI POZYTYWNEGO TESTU JEDEN BYL Z 2 ALE JEDNA SLABA NARAZIE NI ROBIE ODCZEKAM JESZCZE TYDZIEN I ZROBIE NASTEPNY:-:)confused2:pIERWSZY RAZ MAM TAKIE DZIWNE PRZYGODY POZDRAWIAM WAS SERDECZNI
 
Hej dziewczynki wiecie co mam juz serdecznie dosyc!!!!! nigdy wczesniej jak odstawilam piguly to nie mialam takich niespodzianek:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: @ jak nie ma tak nie ma przez to humor za przeproszeniem do dupy mam bo nic narazie nie moge z tym zrobic! :eek: Dziewczyny czy zauwazylyscie moze po odstawieniu tabletek powiekszone zyly na piersiach. szukalam juz w necie i podobno to normalne jak sie bierze albo bralo tabletki. :-( Kurcze jak to brzydko wyglada:no: u mnie to same straty po odstawieniu cera straszna , zyly na piersiach, @ sie na mnie obrazila e tam..

Chup super @ juz prawie za toba i zblizaja sie kolejne staranka;-):tak:
Madzik masz racje poczekaj jeszcze pare dni i zrob kolejny test skoro jeden mial slaba druga kreseczke to jest nadzieja :tak: 3mam kciuki
pozdrowienia
 
Nie stosowałam spiralki i chyba bym nie chciała. Jeśli poczytasz na ten temat to dowiesz się w jaki sposób niszczy ona zarodek. Ale na tej stronie lekarz napewno ci odpowie. 1 konsultacja jest za free:szok:

muminka nie pytała o czyjes zdanie na temat spirali.


Muminko - jak bedziesz u lekarza na wydobyciu spirali - zapytaj.
z tego co pamiętam - po pierwszym normnalnym okresie bez spirali, można sie starac
 
Lea to może jednak teścik??
Madzik trzymam kciuki.. jest nadzieja... jest :)
U mnie po @, ale staranka jak po grudzie.. coś nastroju nie mam, ogólna chandra mnie dopadła i odechciało mi się i starań i wszystkiego....
Za Was trzymam kciuki, bo jak @ nie ma, to szanse rosną :)
 
Lea to może jednak teścik??
Madzik trzymam kciuki.. jest nadzieja... jest :)
U mnie po @, ale staranka jak po grudzie.. coś nastroju nie mam, ogólna chandra mnie dopadła i odechciało mi się i starań i wszystkiego....
Za Was trzymam kciuki, bo jak @ nie ma, to szanse rosną :)

Chup
to ta jesien tak dziala ja nie lubie tej pory roku i zawsze jesienia mam depreche! I mi wtedy nic nastroju nie jest w stanie poprawic tylko kocyk i ciepla herbatka bo nic mi sie wtedy nie chce.
A co do testu :no::no::no: poczekam jeszcze pare dni i jak @ nie przylezie to zobacze. mam chwile ze brzuch boli jakby juz @ byla lece do wc a tam nic :confused: to pewnie juz na zakrecie jest.
A jaka jestem wsciekla na siebie za ten test co robilam w dniu spodziewanej @ bo od momentu jak zobaczylam wynik to nerwa mam takiego ze szkoda gadac. Dzisiaj wlasnie popstrykalam sie z moim tak ze przenioslam sie do pokoju on spi sobie w sypialni a niech sobie spi samiec jeden :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no !!!!!! Cholera no nie moge jakos sie z nim dogadac wnerwia mnie delikatnie mowiac wszyscy mnie wkurzaja! cus mi sie wydaje ze hormony mi wariuja bo jestem nie do zniesienia i jak to moj okreslil marudna jestem. no a jak mam nie byc jak on mnie wkurza o rany jaka ja jestem na niego wsciekla! Sorki dziewczyny ale musialam pomarudzic tu. :-( moj pies tez musial mnie wysluchac bo najpierw jemu sie zalilam :hmm: nikogo wiecej nie mam.
A no i jeszcze jedno Chup , Madzik tez macie takie widoczne zyly na piersiach po odstawieniu tabsow???????????blee

pozdrawiam
 
Lea, no coś wisi w powietrzu... nastroje fatalne, wszystko w koło wnerwia.... byle do wiosny!
Co do żył to ja nie mam, ale ja mam b. mały biust może dlatego :(
 
reklama
Dziekuje Elzbietko. No fakt ze lekarz mi powie ale do piatku tak mi sie czas dluzy ze chcialam wczesniej jakies informacje uzyskac. Szkoda ze niezdazylam uzyskac informacji danych od Julki ale masz racje Elzbietko ze na temat spiralki niepytalam. A ty Julo jesli to czytasz to powiem tyle ze jesli bys poczytala na ten temat to bys wiedziala ze to najbardziej skuteczna metoda antykoncepcji i ze miliony kobiet jest z niej zadowolony atk twoj tekst brzmial dla mnie...ach niebede soie wypowiadac...
Szukalam w necie jakis informacji na ten temat ale niema zbyt wiele. OOgolnie to ze po wyjeciu spirali jest wieksza mozliwosc na ciaze mnoga. Po za tym kazda kobieta uzyskala innych informacji od lekaza. Jedne mogly od razu inne mialy czekac tydzien ,dwa. trzy a inne nawet 2 msc. No ale w piatek napisze cos wiecej moze pomorze toinnym kobietom chcacym cos wiedziec na ten temat. :tak:
 
Do góry