reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Lea u mnie już chyba wszyskto jasne.
W WC zauważyłam pierwsze znaki na @. W sumie punktualna jak nigdy, bo rozkręci się jutro na bank.
Niby czekałam, chciałam, ale jednak jakoś tak dziwnie... no nic...chciałam @ to ją mam.
Ale za Was nadal trzymam kciukasy!

A ja... jak już @ sobie pójdzie zaczynam drugi cykl staranek...
 
reklama
Lea u mnie już chyba wszyskto jasne.
W WC zauważyłam pierwsze znaki na @. W sumie punktualna jak nigdy, bo rozkręci się jutro na bank.
Niby czekałam, chciałam, ale jednak jakoś tak dziwnie... no nic...chciałam @ to ją mam.
Ale za Was nadal trzymam kciukasy!

A ja... jak już @ sobie pójdzie zaczynam drugi cykl staranek...

Ale rzeczywiscie punktualna ta wredota bo pamietam ze wlasnie 27 mialas miec, a moze to tylko jakies plamienie bo fasolka juz sobie tam mieszka, dopoki sie @ nie rozkreci to ja 3mam kciuki za Ciebie a jesli to @ to moze lepiej ze teraz bo nie musisz czekac nie wiadomo ile i juz niebawem na nowo staranka
i jak ja dostane @ planowo to bedziemy znowu w tym samym czasie sie zamartwialy i czekaly i testowaly;-);-);-)
chyba ze przeniesiesz sie na dobre do watku staraczek na 2010 a moze i ja sie tez tam przeniose tam jednak wiecej dziewczyn zaglada :yes:
pozdrawiam i kciuki caly czas trzymam za nas wszystkie
 
:-):-)witam wszystkie kobietki!!

Mam pytanko do tematu rozmow czy wiecie kiedy mozna spokojnie zajsc w ciąże po odstawieniu tebletek CILEST bralam je przez 4 latka !!!

pozdrawiam!!:-):-)
 
:-):-)witam wszystkie kobietki!!

Mam pytanko do tematu rozmow czy wiecie kiedy mozna spokojnie zajsc w ciąże po odstawieniu tebletek CILEST bralam je przez 4 latka !!!

pozdrawiam!!:-):-)

witaj Mili co masz na mysli "spokojnie zajsc w ciaze" ? Poczytaj sobie ten temat od poczatku a znajdziesz wiele opini dziewczyn starajacych sie o bobaska po odstawieniu tabletek ;-):tak:. Ja nie czekalam i od razu zaczelismy sie starac jak tylko odstawilam tabsy. ;-)

Chup, Madzik a co u was jak samopoczucie?
 
Heja kobitki!
Mam młyn w pracy, a po pracy nie siadam do kompa....
Lea dzięki za optymizm, ale @ zalewa mnie jak może czerwone,... ble
A jak u Ciebie? Czyżby brak wieści oznaczał dobre wieści?? Trzymam kciuki!
Jakby i Ciebie nawiedziła @ to jak pisałaś za miesiąc znów będziemy razem oczekiwały :)
Madzik, i co robiłaś test?
Mili666 witaj, co lekarz i co kobieta to inna opinia, jedni mówią odczekać kilka cykli, inni że nie warto.
Ja nie czekałam ze staraniami i na razie mam pierwszy cykl za sobą.
Miłego dnia!
 
Heja kobitki!
Mam młyn w pracy, a po pracy nie siadam do kompa....
Lea dzięki za optymizm, ale @ zalewa mnie jak może czerwone,... ble
A jak u Ciebie? Czyżby brak wieści oznaczał dobre wieści?? Trzymam kciuki!
Jakby i Ciebie nawiedziła @ to jak pisałaś za miesiąc znów będziemy razem oczekiwały :)
Madzik, i co robiłaś test?
Mili666 witaj, co lekarz i co kobieta to inna opinia, jedni mówią odczekać kilka cykli, inni że nie warto.
Ja nie czekałam ze staraniami i na razie mam pierwszy cykl za sobą.
Miłego dnia!

witaj Chup:-D juz sie zmartwilam ze Ciebie nie bylo, to jednak @ przylazla do Ciebie a do mnie nie przylazla :no: planowo dzisiaj powinna sie pojawic a tu cisza. czekam caly czas , praktycznie nic narazie sie ze mna nowego nie dzieje cycki jak byly wielkie tak sa tylko zaczely mnie teraz pobolewac po bokach brzuch pobolewal do wczoraj , dzisiaj nic a no co mnie zastanawia to ta slina moja strasznie mnie to denerwuje ale tak to nic nowego. poczekam chyba pare dni bo moze przechwalilam ze u mnie cykle po odstawieniu byly regularne a ten jedank sie troszke przesunie:sorry:
 
Lea no i jak??
Dostałaś czy nie:sorry:??
Mam nadzieję, że nie, ale że zostaniesz żeby mnie wspierać za miesiąc:happy:
Madzik, Romina, co u Was??
Świętujecie fasolki, czy zbieracie siły na staranka :tak:
 
Lea no i jak??
Dostałaś czy nie:sorry:??
Mam nadzieję, że nie, ale że zostaniesz żeby mnie wspierać za miesiąc:happy:
Madzik, Romina, co u Was??
Świętujecie fasolki, czy zbieracie siły na staranka :tak:

No hej,hej ;-)nie dostalam zadnych oznak na @ nawet plamienia nic a brzuch dzisiaj znowu boli jakby byla juz na zakrecie.sama niewiem czy poczekac jeszcze troszke czy zrobic test . Gdybym moze miala jakies objawy fasolkowe a tu nic:no:
Bede informowala na bierzaco co sie dzieje.
No i pewnie ze bede cie wspierala za miesiac :tak:;-) hi,hi raczej wzajemnie bedziemy sie wspieraly!!!!!!!!!!
pozdrawiam i buziolki przesylam i cus mi sie wydaje ze reszta dziewczyn uciekla na inne watki , tylko my tutaj zostalysmy.
 
reklama
Do góry